Adrian Olszewski nowym zawodnikiem Lechii

Pokaż wszystko

Adrian Olszewski nowym zawodnikiem Lechii

Lechia Tomaszów Mazowiecki pozyskała kolejnego zawodnika. Nowym graczem naszej drużyny został Adrian Olszewski. Młody golkiper występował ostatnio w drugoligowej Polonii Bytom. Bramkarz związał się z naszym klubem umową do końca rundy wiosennej obecnego sezonu.

Urodzony w Pabianicach 23-latek swoje pierwsze kroki stawiał w juniorach Włókniarza Pabianice. W tym zespole golkiper występował regularnie przez osiem sezonów, a w sezonie 2009/2010 bronił bramki seniorskiej drużyny Włókniarza. Następnie młody bramkarz przeniósł się do Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź. Po roku Adrian Olszewski został przeniesiony do Młodej Ekstraklasy, a później do pierwszej drużyny występującej w I lidze.

Po grze w Łodzi przyszedł czas na krótki epizod w Bałtyku Gdynia, po którym golkiper związał się z Pelikanem Łowicz. W zielono-białych barwach Olszewski w sezonie 2013/2014 rozegrał 28 spotkań w II lidze i 3 w ogólnopolskim Pucharze Polski. Po bardzo dobrym roku piłkarz związał się z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. W niej wychodził na plac gry głównie w meczach pucharowych. W rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 golkiper zmienił pracodawcę na Polonię Bytom. W barwach tej drużyny 23-latek rozegrał 14 pojedynków w II lidze i trzy w ogólnopolskim Pucharze Polski.

Zdjęcie: eurosport.onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *