Zwycięstwo w Mogielnicy!

Pokaż wszystko

Zwycięstwo w Mogielnicy!

W sobotę 2 lutego Lechia rozegrała swój drugi sparing, przygotowujący drużynę do rundy wiosennej III Ligi. Przeciwnikiem zielono – czerwonych był zespół Pilicy Białobrzegi. Mecz rozegrano na neutralnym boisku w Mogielnicy.

Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Widzieliśmy dużo walki i zaangażowania, jednak drużyna Lechii nie stworzyła sobie 100 % sytuacji bramkowej.

Drugą połowę Tomaszowianie rozpoczęli dobrze, czego efektem była akcja z 55 minuty meczu. Witczak bardzo dobrym przekątnym podaniem przez połowę boiska znalazł Matysiaka, ten dośrodkował, a Kamil Kubiak strzałem z pierwszej piłki umieścił futbolówkę w lewym górnym rogu bramkarza.

Po objęciu prowadzenia  Lechia nadal grała konsekwentnie i mądrze wygrywając ostatecznie mecz 1:0.

Drużyna powinna być zadowolona z wyniku, ponieważ z różnych przyczyn do Mogielnicy nie pojechało aż sześciu zawodników. Mimo to mecz został wygrany i nasi piłkarze mogą już spokojnie przygotowywać się do kolejnego sparingu, który odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18 na boisku rywala. Przeciwnikiem Lechii będzie drużyna Mazovii Skierniewice.

 

Skład Lechii: Holewiński, Matysiak, Kmieć, Cyran, Milczarek, Kubiak, Szymczak, Tonowicz, Kowalski, Piechna, Stańdo.

 

Zmiany w drużynie Lechii:

25 min. – Dębiec za Kowalskiego

46 min. – Adamiec za Cyrana

Dolot za Tonowicza

Witczak za Stańkę

Chachuła za Holewińskiego

60 min – Stańdo za Matysiaka

Tonowicz za Szymczaka

 

2 Komentarze

  1. kibiceum pisze:

    Stańkę. Jeeeeezu ratuj ;p kurrrde Mazovia Skierniewice, aaaa co to jest fuzja czy jak 😀 masakra ludzie co wy tu tworzycie za amatorkę ;p

  2. XyZ pisze:

    Co z tym Majiciem zostaje czy nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *