Zwycięstwo okupione wielkimi stratami

Pokaż wszystko

Zwycięstwo okupione wielkimi stratami

W miniony weekend piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozgrywali swoje spotkanie z beniaminkiem z Białej Piskiej. Niestety, mimo zwycięstwa, mamy kilka powodów do zmartwień. Podczas meczu kolejni zawodnicy doznali urazów.

Cały mecz zakończył się już w pierwszej połowie. Dwa gole Artura Golańskiego padły w niecałe 30 minut i wiedzieliśmy, że nie damy wyrwać sobie z rąk trzech punktów. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Jacek Dzienis, ale rywalom mimo kilku okazjom bramkowym, nie udało się wyrównać. Z Białej Piskiej wyjeżdżamy z tarczą, ale niestety czekają nas jeszcze większe problemy kadrowe.

Drobnego urazu doznał Bartłomiej Cieślik i on powinien wrócić na boisko nieco szybciej. Sprawa wyglądała poważniej z Kacprem Przedborą, który w przeddzień urodzin stracił na boisku przytomność. Przetransportowano go do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Udało się uniknąć operacji, ale czeka go co najmniej 30 dni przerwy. To zła wiadomość, ponieważ już do Białej Piskiej, Lechia jechała w piętnastu zawodników.

Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:2)
BRAMKI: Jacek Dzienis 45+3′ – Artur Golański 19′, 25′

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Jakub Żmuda – Krystian Kolasa (80′ Kacper Przedbora), Artur Golański, Kamil Szymczak, Bartłomiej Cieślik (39′ Łukasz Buczkowski), Marcin Mirecki (86′ Eryk Kaproń) –Bartłomiej Maćczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *