Znowu gubimy punkty – remis z Ursusem

Pokaż wszystko

Znowu gubimy punkty – remis z Ursusem

Nie mamy powodów do zadowolenia po ostatnim spotkaniu w wykonaniu naszych piłkarzy. Lechiści jedynie zremisowali bezbramkowo z Ursusem Warszawa, przez co przewaga Sokoła Aleksandrów Łódzki nad nami zwiększyła się do aż pięciu punktów.

To nie było wielkie show w naszym wykonaniu – na boisku nie odczuwaliśmy, że mierzymy się z piętnastą drużyną ligi. Starcie było wyrównane i toczyło się przede wszystkim w środku pola. Najlepszą okazję dla Lechii miał w 37. minucie Bartłomiej Maćczak, ale nie trafił do bramki.

Do końca rundy zostały nam już jedynie dwa spotkania i szansa na zimowanie w fotelu lidera jest iluzoryczna. W sobotę czeka nas wyprawa do Skierniewic, gdzie zagramy z tamtejszą Unią. W ostatnim meczu roku, w hicie kolejki zmierzymy się na własnym obiekcie z… liderem, Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ursus Warszawa 0:0

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Jakub Żmuda (85′ Łukasz Buczkowski) – Jakub Rozwandowicz, Kamil Szymczak, Łukasz Bocian, Marcin Mirecki (76′ Kamil Tlaga) – Michał Efir (57′ Artur Golański), Bartłomiej Maćczak.

Fot. UrsusWarszawa.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *