Zmiana sobotniego sparingpartnera

Pokaż wszystko

Zmiana sobotniego sparingpartnera

W najbliższą sobotę 15 lipca nie dojdzie do zaplanowanego znacznie wcześniej meczu sparingowego z Wartą Sieradz. Spotkanie towarzyskie nie będzie mogło dojść do skutku ze względu na udział beniaminka I grupy III ligi w rozgrywkach rundy wstępnej Pucharu Polski i mecz ze Stomilem Olsztyn. Tomaszowianie nie będą jednak odpoczywać tylko zagrają z innym przeciwnikiem.

Spotkanie sparingowe z Wartą Sieradz zostało ustalone pod koniec minionego sezonu, kiedy nie było jeszcze pewne, że sieradzanie wygrają rozgrywki wojewódzkie Pucharu Polski i awansują do rundy wstępnej. Po wyznaczeniu przez PZPN terminu tej fazy rozgrywek okazało się, że zwycięzca IV ligi łódzkiej zagra w sobotę 15 lipca ze Stomilem Olsztyn.

Sztab szkoleniowy kiedy tylko dowiedział się o takiej sytuacji szybko zareagował. Dzięki temu piłkarze Lechii zostaną w tzw. rytmie meczowym. Zielono-czerwoni zagrają w sobotę z Bronią Radom. Miejsce i godzina rozegrania meczu nie jest jeszcze znana. Oba zespoły szukają boiska. Pewne jest to, że pojedynek na pewno nie odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim ani Radomiu.

1 Komentarz

  1. jozef pisze:

    Moje info mowi Drzewica godz 11. dla kumatych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *