Źle się dzieje w Lechii!

Pokaż wszystko

Źle się dzieje w Lechii!

Jak wszyscy wiemy, w ostatnim czasie nasza lokalna drużyna piłkarska straciła głównego sponsora. Trafiają do nas kolejne informacje wskazujące na to, że od tego czasu w Klubie źle się dzieje. Podejmowane przez obecny Zarząd działania są co najmniej nieracjonalne z gospodarczego punktu widzenia. Oto przykłady:

 • Wiceprezes Klubu zarabia na zakwaterowaniu i wyżywieniu piłkarzy, pomimo tego, że Urząd Miasta umorzył mu swego czasu dług, który wygenerował nieudolnie zarządzając miejskim obiektem. Przypominamy, że poprzedni główny sponsor zapewniał piłkarzom noclegi oraz wysokiej jakości wyżywienie całkowicie bezpłatnie. Obecnie, Wiceprezes Klubu nie ma żadnych skrupułów, aby na tym Klubie zwyczajnie „robić biznes”.
 • transport w Klubie przejął członek Komisji Rewizyjnej. Stawki jego wynagrodzenia z tego tytułu są znacznie wyższe, niż te, które obowiązywały jeszcze do niedawna. Jak widać, członek Komisji Rewizyjnej również nie omieszkał na naszym Klubie nieco sobie dorobić.
 • radykalnie wzrosły koszty wynajmowania agencji ochrony. Według naszych informacji Klub wydaje obecnie na ochronę około 85% więcej, niż jeszcze do niedawna. Zapytacie, czy zwiększyła się może liczba ochroniarzy lub zakres świadczonych usług? Otóż nie. Zmieniły się tylko ceny.

Powyższe informacje można łatwo zweryfikować na podstawie faktur VAT. To zapewne tylko niektóre przykłady. Spływają do nas kolejne dane, będziemy na bieżąco je publikować. Przypominamy, że obecnie głównym sponsorem Klubu Piłkarskiego RKS Lechia 1923 jest gmina miasto Tomaszów Mazowiecki. Klub jest zatem utrzymywany przez każdego mieszkańca, z płaconych do miejskiej kasy podatków. Niepokoi nas zatem to, że nasze pieniądze są marnotrawione, a zarabiają na tym osoby zarządzające Klubem. Panowie powinni Klub wspierać, a nie na nim zarabiać. Niepokoi nas również to, że Prezydent Witko, pomimo szumnych zapowiedzi, do dzisiaj nie pozyskał dla Klubu nowego strategicznego sponsora. Wzywamy do działania Panie Prezydencie!

9 Komentarze

 1. Kibic pisze:

  No to chłopaki się bawią . Kota nie ma myszy charcują . Panie Motyl co pan jeszcze robisz w tym klubie ? Kolejna reaktywacja leśnych dziadków ?

 2. Heniek pisze:

  Wszystko rozpierdzielą niemoty jedne

 3. Paweł pisze:

  Niech się ogarną ci wszyscy prominenci….bo niszczą to co zbudowano przez ostatnie lata !!!!

 4. Misiek pisze:

  Mateusz w kwestii ochrony akurat jesteś w duży błędzie. Liczba pracowników ochrony wzrosła o 50 procent. Więc musiał wzrosnąć rachunek. Zapraszam do zabezpieczenia takiego meczu i wtedy porozmawiamy o stawkach. Nikt nie chce i nie pracuje za 10 złotych. Nie wiem ile zarabia pan kierownik. Pozdrawiam

 5. wrotek pisze:

  Beton to beton . Ososki na prezydenta

 6. Paweł pisze:

  O nędzy w tym klubie, widać nawet po stronie internetowej! Kiedyś się ją otwierało często, bo człowiek żył i chciał wiedzieć cały czas, co się dzieje. A teraz-bida z nędzą !!! Panowie prominenci: czy Wam to tylko zależy na własnej dupie? Lechia -jest jedyną wizytówka miasta! Klub-który przez kilka ostatnich sezonów, coś znaczy i fajnie jest prowadzony!!! Czy Wy- chcecie to zniszczyć !!!

 7. MaZa pisze:

  I tak pewnie jak poprzednich komentarzy tego nie pokażecie ale kto zarządza tą stroną? Na jakich prawach korzysta z np herbu drużyny i skąd ma wyliczenia, bo pisać może każdy. Chyba, że osobie czy osobom, które zarządzają tą stroną zależy tylko na tym by jeszcze bardziej pognębić Lechię. Artykuły skopiowane z Internetu i co jakiś czas szpila. Ujawni się ktoś kto zarządza stroną czy jednak strach nie pozwoli?

 8. Fanatyk leśnych dziadków pisze:

  Że jest źle to widać gołym okiem.
  Piłkarze szeptają, trener robi dobrą minę, a towarzystwo trzymane za mordę przez lata robią biznes, bo nie wiadomo ile ten cyrk jeszcze potrwa.
  Chociaż, pewnie do wyborów.
  A później się zobaczy.
  Gówno mnie obchodzi kto pisze, jak to jest jedyne źródło, żeby coś się dowiedzieć.
  Gazeta ma spore opóźnienie, a portal NT to prywatny serwis prezydenta.
  Leśne dziadki rządzą.
  Chłopaki spytajcie prezesa Yudy jak został przekonany, żeby dotrwać do wyborów.
  Jak się robi propagandę, że jest wszystko ok.
  A gdzie jest kasa? Ktoś poszuka? Kto trzyba kasę? Prezes chyba nie ma do końca wiedzy jak funkcjonują spółki.
  Rysiek idź do papugi. Już wsepnąłeś w syf. Odpowiadasz własną d, o przepraszam, własnym majątkiem

 9. kibic12 pisze:

  To co czytam to jakiś dramat. Piszecie o wspieraniu Klubu a sami wkładacie szpilkę. Przecież nikt za darmo nie będzie nikogo żywił ani woził. Sponsora nie ma. Cieszmy się z wyników i wspierajmy zespół na stadionie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *