Zawisza Pajęczno – Lechia 1-3

Mecz w Pajęcznie miał być kolejnym sprawdzianem naszej drużyny. Lechia zagrała bardzo mądrze i cierpliwie, czekając na swoje okazje. Zawisza oprócz groźnych strzałów z daleka nie zaprezentował nic ciekawego, jest to zasługa zielono – czerwonych, którzy dominowali na boisku i nie pozwolili rozwinąć skrzydeł miejscowym. Wygrana przyszła ciężko, ale zasłużenie. Po raz kolejny nasi zawodnicy pokazali dojrzałość gry i pomysł na mecz. Gratuluję kolejnych 3 punktów.

[nggallery id=86]

Składy :

Zawisza Pajęczno – Robakiewicz – Papież, Okrzesik, Przybył, Biernat, Brożyna, Krężel, Kurpita, Maciejewski, Domoń, Piłatowski

Lechia – Holewiński – Cyran, Dolot, Matysiak, Turek, Tonowicz, Król, Szymczak, Kubiak, Kowalski, Stańdo

Przebieg meczu :

5 min. rzut wolny dla Zawiszy z 20 metrów. Groźny strzał Domonia , obroniony przez Holewińskiego

6 min. szybka akcja Lechii, ale strzał Stańdo za słaby

18 min. Szymczak zagrywa do Kubiaka, bramkarz gospodarzy minimalnie szybszy

23 min. niesamowity strzał brożyny z około 30 metrów , jeszcze lepsza parada naszego bramkarza

28 min. Stańdo dogrywa do Matysiaka, ten uderza minimalnie nad poprzeczką

38 min. żółta kartka dla Tonowicza

42 min. Szymczak indywidualnie wpada w pole karnego, w ostatniej chwili obrońca wybija na rzut rożny

43 min. rzut rożny Szymczak centruje na głowę Kowalskiego, ten uderza i nieznacznie się myli

45 min + 1 dobre dośrodkowanie Szymczaka, piłka dociera do Króla, który uderza ale za słabo

48 min. niebezpieczne uderzenie Piłatowskiego, trafia w boczną siatkę

49 min. uderzenie Krężela z 30 metrów, Holewiński broni

57 min. ładna akcja Lechii. Szymczak w uliczkę wypuścił Kowalskiego, niestety ten ostatni nie dał rady

60 min. świetny strzał Kowalskiego, bramkarz broni

72 min GOL 1- 0 dla Lechii – Kowalski. Mariusz decyduje się na strzał z 20 metrów, piłka po rykoszecie wpada do bramki Zawiszy

73 min. znów Krężel uderza na naszą bramkę, ale nasz bramkarz broni

73 min. zmiana w Lechii. Za króla wchodzi Lewandowski

74 min. GOL 2-0 Kubiak. Stańdo podaje wyśmienicie do Kubiaka, a ten pewnie umieszcza piłkę w siatce

75 min żółta kartka dla Holewińskiego za złapanie piłki za polem karnym

76 min. GOL 2-1 Domoń. Zawisza ma rzut wolny po zagraniu Holewińskiego. Domoń uderza silnie po ziemi obok muru. Wydaje się że nasz bramkarz broni, ale jak się okazuje piłka przechodzi linię bramkową ,a sędzia uznaje bramkę

85 min. zmiana w Lechii. Pawłowski wchodzi za Stańdo

89 min. zmiana w Lechii. Za Kowalskiego wchodzi Petricević

90 min. ostatnia zmiana w Lechii. Za Tonowicza wchodzi Nowacki

90 min + 1 Dolot mija się z piłką. Napastnik wychodzi sam na sam z Holewińskim. Zakłada naszemu bramkarzowi siatkę, wydaję się że musi być bramka, ale Turek wybija piłkę z linii bramkowej

90 min + 2 GOL 3-1 Lewandowski. Po wybiciu piłki przez Turka przejmuje ją Pawłowski, który idealnie podaje do Lewandowskiego.