Zarząd powołał rzecznika prasowego!

Pokaż wszystko

Zarząd powołał rzecznika prasowego!

Zarząd KP RKS Lechii Tomaszów Mazowiecki postanowił powołać osobę rzecznika prasowego. Funkcję tą od dnia dzisiejszego będzie pełnił Dawid Saj, który w rundzie jesiennej m.in. prowadził mecze zielono-czerwonych jako spiker.

Dawid Saj do końca czerwca ubiegłego roku pracował przez pięć lat w największym portalu internetowym zajmującym się piłką nożną w województwie łódzkim – Łódzkim Futbolu. Zajmuje się również prowadzeniem jako konferansjer różnego rodzaju turniejów i eventów sportowych na terenie województw m.in: łódzkiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Posiada licencję spikerską PZPN uprawniającą do prowadzenia meczów wszystkich klas rozgrywkowych w Polsce (włącznie z ekstraklasą). Od lipca 2016 roku pomaga przy obsłudze oficjalnej strony internetowej Lechii, prowadzi mecze jako spiker oraz przeprowadza pomeczowe wywiady z trenerami i zawodnikami.

Oprócz wykonywanych do tej pory obowiązków Dawid Saj pełnić będzie funkcję rzecznika prasowego. Do jego dodatkowych kompetencji należeć będzie głównie: współpraca z mediami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku klubu. W związku z tym wszystkich zainteresowanych (głównie przedstawicieli mediów) prosimy o kontaktowanie się tylko i wyłącznie z nowym rzecznikiem klubu pod numerem telefonu: 511-167-752 lub pisząc na adres e-mail [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *