Raport z drugiego dnia obozu w Jarocinie
14/02/2017
Raport z trzeciego dnia obozu w Jarocinie
15/02/2017
Pokaż wszystko

Zarząd powołał rzecznika prasowego!

Zarząd KP RKS Lechii Tomaszów Mazowiecki postanowił powołać osobę rzecznika prasowego. Funkcję tą od dnia dzisiejszego będzie pełnił Dawid Saj, który w rundzie jesiennej m.in. prowadził mecze zielono-czerwonych jako spiker.

Dawid Saj do końca czerwca ubiegłego roku pracował przez pięć lat w największym portalu internetowym zajmującym się piłką nożną w województwie łódzkim – Łódzkim Futbolu. Zajmuje się również prowadzeniem jako konferansjer różnego rodzaju turniejów i eventów sportowych na terenie województw m.in: łódzkiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Posiada licencję spikerską PZPN uprawniającą do prowadzenia meczów wszystkich klas rozgrywkowych w Polsce (włącznie z ekstraklasą). Od lipca 2016 roku pomaga przy obsłudze oficjalnej strony internetowej Lechii, prowadzi mecze jako spiker oraz przeprowadza pomeczowe wywiady z trenerami i zawodnikami.

Oprócz wykonywanych do tej pory obowiązków Dawid Saj pełnić będzie funkcję rzecznika prasowego. Do jego dodatkowych kompetencji należeć będzie głównie: współpraca z mediami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku klubu. W związku z tym wszystkich zainteresowanych (głównie przedstawicieli mediów) prosimy o kontaktowanie się tylko i wyłącznie z nowym rzecznikiem klubu pod numerem telefonu: 511-167-752 lub pisząc na adres e-mail [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *