Zapraszamy na relację audio z Łodzi

Przed naszymi piłkarzami najważniejsze wyjazdowe spotkanie w historii. W sobotnie późne popołudnie zielono-czerwoni zagrają w Łodzi z wiceliderem rozgrywek Widzewem Łódź o awans do II ligi. Nasz skład redakcyjny pojawi się na obiekcie przy ulicy Piłsudskiego 138 i przeprowadzi relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę kilka minut przed godziną 17:00, kiedy podamy pierwsze informacje, a wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego rozpoczniemy relacje.

Tak jak zwykle, relacja audio będzie odbywać się na profilu facebook Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wszyscy użytkownicy facebooka, którzy polubili nasz fanpage będą automatycznie powiadomieni o rozpoczęciu relacji na facebooku. Wystarczy tylko kliknąć w powiadomienie i już można słuchać relacji z meczu. Kibiców, którzy tego jeszcze nie zrobili zachęcamy do polubienia naszego profilu 😉

Kiedy relacja się rozpocznie na oficjalnej stronie Lechii pojawi się nowy artykuł (np. Na żywo: Widzew Łódź – Lechia Tomaszów 0:0 – trwa I połowa). W nim oprócz wyjściowych składów obu drużyn i ławki rezerwowych będzie na bieżąco aktualizowany wynik meczu oraz strzelcy bramek. Nad tymi informacjami będzie dostępny odnośnik do relacji audio dla użytkowników, którzy nie posiadają konta na facebooku.