Zapraszamy na audio relację na żywo z Wikielca

Pokaż wszystko

Zapraszamy na audio relację na żywo z Wikielca

Przed naszymi piłkarzami kolejne wyjazdowe spotkanie. W sobotnie późne popołudnie zielono-czerwoni zagrają w Wikielcu z zamykającym ligową tabelę GKS. Nasz skład redakcyjny pojawi się na obiekcie w Wikielcu i przeprowadzi relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę kilka minut przed godziną 17:00, kiedy podamy pierwsze informacje, a wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego rozpoczniemy relacje.

Tak jak ostatnio, relacja audio będzie odbywać się na profilu facebook Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wszyscy użytkownicy facebooka, którzy polubili nasz fanpage będą automatycznie powiadomieni o rozpoczęciu relacji na facebooku. Wystarczy tylko kliknąć w powiadomienie i już można słuchać relacji z meczu. Kibiców, którzy tego jeszcze nie zrobili zachęcamy do polubienia naszego profilu 😉 Kiedy relacja się rozpocznie na oficjalnej stronie Lechii pojawi się nowy artykuł (np. Na żywo: GKS Wikielec – Lechia Tomaszów 0:0 – trwa I połowa). W nim oprócz wyjściowych składów obu drużyn i ławki rezerwowych będzie na bieżąco aktualizowany wynik meczu oraz strzelcy bramek. Nad tymi informacjami będzie dostępny odnośnik do relacji audio dla użytkowników, którzy nie posiadają konta na facebooku.

Serdecznie zapraszamy do sprawozdania z Wikielca oraz prosimy o przekazywanie wszelkich uwag i sugestii podczas transmisji dotyczące takich aspektów jak m.in: jakość dźwięku, sposób przekazywania informacji przez komentatora, dostępność relacji itd. Pozwoli nam to do poprawiania ewentualnych problemów w przyszłych relacjach. Już teraz za wszelkie uwagi serdecznie dziękujemy. Oczywiście się nie obrażamy i liczymy na wszystkie, nawet te bardzo negatywne komentarze. Do usłyszenia 😉

2 Komentarze

  1. Obiektywny pisze:

    Podobno chłopcy wyjechali tego samego dnia. Oby wyszli na boisko wypoczęci.

  2. Chlopcy pisze:

    Chlopcy to sa w agencjach towarzyskich, to sa mlode wilki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *