Zapraszamy na audio relację na żywo z Ostródy

Pokaż wszystko

Zapraszamy na audio relację na żywo z Ostródy

Przed naszymi piłkarzami ważne wyjazdowe spotkanie. W piątkowy wieczór zielono-czerwoni zagrają w Ostródzie z walczącym o utrzymanie Sokołem. Nasz skład redakcyjny pojawi się na obiekcie przy ulicy 3 maja 11 i przeprowadzi relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę kilka minut przed godziną 19:45, kiedy podamy pierwsze informacje, a wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego rozpoczniemy relacje.

Tak jak zwykle, relacja audio będzie odbywać się na profilu facebook Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wszyscy użytkownicy facebooka, którzy polubili nasz fanpage będą automatycznie powiadomieni o rozpoczęciu relacji na facebooku. Wystarczy tylko kliknąć w powiadomienie i już można słuchać relacji z meczu. Kibiców, którzy tego jeszcze nie zrobili zachęcamy do polubienia naszego profilu 😉

Kiedy relacja się rozpocznie na oficjalnej stronie Lechii pojawi się nowy artykuł (np. Na żywo: Sokół Ostróda – Lechia Tomaszów 0:0 – trwa I połowa). W nim oprócz wyjściowych składów obu drużyn i ławki rezerwowych będzie na bieżąco aktualizowany wynik meczu oraz strzelcy bramek. Nad tymi informacjami będzie dostępny odnośnik do relacji audio dla użytkowników, którzy nie posiadają konta na facebooku.

1 Komentarz

  1. Dziękujemy,że możemy korzystać z bieżącej transmisji. Piłkarzom życzę sukcesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *