Zapowiedź 30. kolejki I grupy III ligi

Pokaż wszystko

Zapowiedź 30. kolejki I grupy III ligi

Tym razem cała kolejka odbędzie się jednego dnia. 30. serię spotkań Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył na środę 23 maja. Odbędzie się kilka ważnych pojedynków zarówno w górze jak i dole tabeli. Ten dzień będzie ważny szczególnie dla drużyn z dołu tabeli.

Cztery pojedynki zaplanowano na godzinę 17:00. Drwęca nowe Miasto Lubawskie mimo wszelkich spekulacji będzie starała się powalczyć o kolejne cenne punkty z Olimpią Zambrów. Biorąc pod uwagę sytuacje w ligowej tabeli to hitem kolejki powinno zostać nazwane starcie Ursusa Warszawa z Huraganem Morąg. Ciekawie zapowiada się w Aleksandrowie Łódzkim. Tam dojdzie do starcia dwóch Sokołów. Gospodarze praktycznie nie mają już szans na awans, natomiast przyjezdni walczą o utrzymanie w rozgrywkach i punktów potrzebują jak powietrza. Zwycięstwa potrzebują również zielono-czerwoni, którzy podejmą Victorię Sulejówek. Na godzinę 18:00 zaplanowano inne cztery pojedynki. Oprócz naszego spotkania bardzo interesować nas będzie wynik starcia Pelikana Łowicz z Widzewem Łódź. Żegnający się z III ligą GKS Wikielec podejmie Mazurski Klub Sportowy z Ełku, Tur Bielsk Podlaski zagra z rezerwami Legii Warszawa, a ŁKS Łomża powalczy o cenne punkty ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Na zakończenie dnia o godzinie 20:00 Polonia Warszawa zmierzy się z Wartą Sieradz.

Plan spotkań 30. kolejki I grupy III ligi:
(środa – 23 maja)
17:00 – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Olimpia Zambrów
17:00 – Ursus Warszawa – Huragan Morąg
17:00 – Sokół Aleksandrów Łódzki – Sokół Ostróda
17:00 – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Victoria Sulejówek
18:00 – Pelikan Łowicz – Widzew Łódź
18:00 – GKS Wikielec – MKS Ełk
18:00 – Tur Bielsk Podlaski – Legia II Warszawa
18:00 – ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
20:00 – Polonia Warszawa – Warta Sieradz

2 Komentarze

  1. Zielony pisze:

    Za te 2:3 w Sulejówku to musimy wziąć srogi rewanż. Mam nadzieję, że zlejemy tą Victorię równie wysoko jak Sokół. LECHIA PO AWANS !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *