Zapowiedź 28. kolejki I grupy III ligi

Pokaż wszystko

Zapowiedź 28. kolejki I grupy III ligi

Jeden z najważniejszych weekendów z I grupą III ligi przed nami. W ramach 28. kolejki spotkań dojdzie do kilku ważnych konfrontacji zarówno w górze jak i dole tabeli. Dla niektórych zespołów walka o wyznaczone wcześniej cele nabierze kształtów, a dla innych po prostu się zakończy. Tym razem spotkania zostały rozbite na trzy dni. Pierwsze z nich już dzisiaj (piątek – 11 maja).

To już naprawdę ostatni dzwonek dla Warty Sieradz. Beniaminek w piątkowy wieczór zmierzy się na wyjeździe z innym debiutantem GKS Wikielec, który już dawno skazany jest na spadek. Sobota rozpocznie się od derbów Warszawy, w których Ursus podejmie rezerwy Legii. Na godzinę 15:00 zaplanowano bez wątpienia hit dwudziestej ósmej serii spotkań, w którym zielono-czerwoni zagrają na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Dwie godziny później bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania rozegrają ze sobą Sokół Ostróda i ŁKS Łomża. O tej samej porze Huragan Morąg zmierzy się z Olimpią Zambrów. Na godzinę 19:00 zaplanowano starcie Polonii Warszawa z Victorią Sulejówek. Czarne Koszule w przypadku wygranej stoją przed olbrzymią szansą zbliżenia się do prowadzącej trójki z województwa łódzkiego. Niedziela rozpocznie się w Kurzętniku, gdzie dryfująca coraz niżej w dół tabeli Drwęca Nowe Miasto Lubawskie podejmie Mazurski Klub sportowy Ełk. Dla gości będzie to pojedynek o przysłowiowe sześc punktów. O powrót do górnej części tabeli powalczy Pelikan Łowicz, który na własnym obiekcie podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Kolejkę zamknie mecz w Bielsku Podlaskim, w którym miejscowy Tur zmierzy się z Widzewem Łódź.

Plan 28. kolejki I grupy III ligi
(piątek – 11 maja)
18:00 – GKS Wikielec – Warta Sieradz
(sobota – 12 maja)
13:30 – Ursus Warszawa – Legia II Warszawa
15:00 – Sokół Aleksandrów Łódzki – Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 – ŁKS Łomża – Sokół Ostróda
17:00 – Huragan Morąg – Olimpia Zambrów
19:00 – Polonia Warszawa – Victoria Sulejówek
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MKS Ełk
11:15 – Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 – Tur Bielsk Podlaski – Widzew Łódź

2 Komentarze

  1. edek1981 pisze:

    Pytanie, czy bilet wygrny na mecz III ligowej Lechii uprawnia na każdy mecz o mistrzostwo III ligi czy tylko na dany wygrany 🙂

  2. CzW pisze:

    Kto jedzie do Aleksandrowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *