Zamiast o punkty w sobotę sparingowo w Bełchatowie

Pokaż wszystko

Zamiast o punkty w sobotę sparingowo w Bełchatowie

Po nagłym odwołaniu meczu ligowego w ramach 18. kolejki I grupy III ligi przez Legię II Warszawa, sztab szkoleniowy i działacze Lechii Tomaszów Mazowiecki zaczęli szybko działać, aby na weekend znaleźć sparingpartnera. Tak się złożyło, że nie odbędzie się również mecz drugoligowego GKS Bełchatów i to właśnie z Brunatnymi zagrają lechiści w ten weekend.

Sztab szkoleniowy Lechii chciał znaleźć rywala do gry kontrolnej, aby zespół nie tracił meczowego rytmu i wielu tygodni regularnych przygotowań. Również na wyjeździe tyle, że w sobotę o godzinie 14:00 swoje spotkanie do rozegrania miał GKS Bełchatów. Działacze Siarki Tarnobrzeg (ligowego rywala GKS) złożyli wniosek do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie meczu na inny termin ze względu na zły stan boiska.

Taki rozwój sytuacji otworzył furtkę do kolejnego wspólnego pojedynku Lechii i GKS w tym „okresie przygotowawczym”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 marca o godzinie 11:00 na boisku z naturalną nawierzchnią za halą Widowiskowo-Sportową i boiskiem sztucznym przy ulicy 1 Maja 61 w Bełchatowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *