Z Lubochnią na szóstkę

Drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym rozegrał drugi zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 rozgromili Ludowy Klub Lubochnia (I grupa piotrkowskiej klasy A) 6:0 (2:0). To kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Wiesława Żmudy przed startem ligowych zmagań.

Lechia II Tomaszów Mazowiecki – LKS Lubochnia 6:0 (2:0)
Bramki:
Bartłomiej Brandeburski 15-karny, Adam Gambka 40, 49, Piotr Żerek 67, zawodnik testowany 74, zawodnik testowany 90

Lechia II: Zawodnik testowany – Jędryka, Brandeburski, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Przybysz, Kugiel, Sopecki – Sidwa, Kubiak, na zmiany wchodzili: zawodnik testowany, Żerek, Plich, Wyszkowski.

Spotkanie było jednostronne o czym świadczy końcowy rezultat. Tomaszowianie wyszli na prowadzenie po kwadransie gry, kiedy rzut karny na gola zamienił Bartłomiej Brandeburski. Przed przerwą na 2:0 zdołał podwyższyć jeszcze Adam Gambka. Ten sam piłkarz po zmianie stron w przeciągu czterech minut drugi raz posłał piłkę do siatki. W 67. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Żerek, a piąty i szósty gol były autorstwa zawodników testowanych. Kolejny mecz kontrolny Lechia II rozegra w najbliższą sobotę 10 lutego o godzinie 16:00 z MGKS Drzewica na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim.