Wzmocnienia Lechii

Pokaż wszystko

Wzmocnienia Lechii

Najskuteczniejszy piłkarz IV ligi łódzkiej Marcin Mirecki zagra w przyszłym sezonie w trzecioligowej Lechii Tomaszów. Strzelec 44 bramek w ubiegłym sezonie związał się z tomaszowskim klubem na rok.

Popularny „Miro” występował w ostatnim sezonie w KS Paradyż. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że miał propozycję także z drugoligowej Bytovii Bytów, ale ostatecznie zdecydował się na Tomaszów.

Mirecki nie jest jedynym nowym zawodnikiem, który w środę rozpocznie treningi w Tomaszowie. Na pierwszych zajęciach trener Aleksandar Majić będzie miał do dyspozycji niezwykle doświadczonego Marcina Nowaka. 34-letni piłkarz występował między innymi w RKS Radomsko i Widzewie Łódź. Grał także w ukraińskiej ekstraklasie (Wołyń Łuck). Kolejnym nowym zawodnikiem jest utalentowany Kacper Korona (Pogoń Zduńska Wola). Do Tomaszowa wraca także z wypożyczenia Michał Polit (ostatnio Zawisza Rzgów).

Lechia wznawia treningi już dziś (3 lipca) gdyż w sobotę 13 lipca czeka ją mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski z MKS Kluczbork.

źródło – lodzkifutbol.pl

6 Komentarze

 1. XYZ pisze:

  Czy pozyskani zawodnicy będą mogli grać w meczu pucharowym?

 2. kibic34 pisze:

  ,a o której jest mecz ?

 3. pitek pisze:

  i co z tym utalentowanym Koronom ?

 4. nieznany pisze:

  wiadomo co z Nowakiem ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *