Wysoka wygrana Lechii w ostatnim sparingu

Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała na boisku ze sztuczną nawierzchnią z RKS Radomsko (piotrkowska klasa okręgowa) 4:0 (1:0) w spotkaniu sparingowym kończącym okres roztrenowania po rundzie jesiennej. Tym samym zielono-czerwoni rozegrali swój ostatni mecz w tym roku i w dobrych nastrojach udadzą się na zasłużone urlopy.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – RKS Radomsko 4:0 (1:0)
Bramki:
Kamil Lewiński 8, Kamil Szymczak 81, samobójcza 84, Tomasz Płonka 87

Lechia: Kais Al-Ani – Łukasz Bocian, Kamil Cyran, Wiktor Żytek, Marcin Kotynia – Piotr Gulej, Artur Golański, Kamil Lewiński, Marcin Mirecki – Adam Patora, Vladlen Skureczko. Na zmiany wchodzili: Mateusz Awdziewicz, Piotr Kornacki, Tomasz Płonka, Kamil Szymczak, Damian Woźniak, Łukasz Rakowski.

Spotkanie toczyło się praktycznie pod dyktando gospodarzy. Lechia od samego początku częściej utrzymywała się przy piłce i stwarzała zagrożenie od bramką rywali. Na pierwszego gola trzeba było poczekać do 8. minuty, kiedy na listę strzelców wpisał się Kamil Lewiński. Pomocnik Lechii wykorzystał crossowe poddanie od Artura Golańskiego. Więcej bramek w pierwszej odsłonie nie padło. Na kolejne gole trzeba było poczekać do drugiej odsłony, a dokładnie do samej końcówki pojedynku. Najpierw do siatki radomszczan trafił Kamil Szymczak, potem rywale wbili piłkę do własnej siatki, a końcowy rezultat w 87. minucie ustalił Tomasz Płonka. W drużynie Lechii testowanych było pięciu nowych zawodników: Marcin Kotynia i Piotr Gulej ze Stali Niewiadów, Vladlen Skureczko z Arsenału Kijów oraz Łukasz Rakowski i Damian Woźniak z LKS Kwiatkowice.