Wysoka porażka z Polonią Piotrków Trybunalski

Wysoką porażką 2:7 (1:3) zakończył się kolejny mecz kontrolny w okresie przygotowawczym drugiej drużyny Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy ulegli na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim trzeciej drużynie piotrkowskiej klasy okręgowej Polonii Piotrków Trybunalski.

Lechia II Tomaszów Mazowiecki – Polonia Piotrków Trybunalski 2:7 (1:3)
Bramki dla Lechii II:
Damian Kugiel 42, Adam Gambka 90

Lechia II: zawodnik testowany – Brandeburski, Jędryka, Bykowski, Kubiak – Sidwa, Przybysz, Gambka, Kugiel – zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Spotkanie odbywało się pod dyktando przyjezdnych. Polonia udokumentowała to strzeleniem trzech bramek przed przerwą i czterech po przerwie. W 41. minucie prostopadłe podanie od Jędryki wykorzystał Damian Kugiel, a w 90. minucie świetnie akcję wykończył Adam Gambka. Kolejnym rywalem drugiej drużyny Lechii w spotkaniu kontrolnym będzie Juvenia Wysokienice.