Wyjazdowy remis rezerw ze Świtem Kamieńsk

Piąty remis w szóstym pojedynku odnieśli piłkarze rezerw Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy byli bliscy wywiezienia z Kamieńska kompletu punktów, ale ostatecznie zremisowali z miejscowym Świtem 1:1 (0:0). Tym samym tomaszowianie w tym sezonie jeszcze nie zdołali wygrać.

Świt Kamieńsk – Lechia II Tomaszów Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki:
Mateusz Wawszczak 80 – Piotr Żerek 60

Lechia II: Awdziewicz – Pełka, Lusek, Brandenburski, Jędryka – Żubert (17. Żerek), Sidwa, Rajski, Przybysz, Gambka – Wyszkowski.

Zielono-czerwoni objęli prowadzenie w 60. minucie. Na strzał z dystansu z około dwudziestu pięciu metrów zdecydował się Piotr Żerek, a piłka pod bramkarzem wpadła do siatki. Niestety w 80. minucie wyrównał Mateusz Wawszczak i wszystko skończyło się podziałem punktów.