Wyjazdowa porażka z liderem

Porażką zakończył się wyjazdowy mecz drugiego zespołu Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy ulegli liderowi rozgrywek piotrkowskiej klasy okręgowej drużynie RKS Radomsko 0:2 (0:1). O wszystkim zadecydowały proste błędy, które skrupulatnie wykorzystali gospodarze.

RKS Radomsko – Lechia II Tomaszów 2:0 (1:0)
Bramki:
Bartosz Turniak 19, Marek Michalski 53

Lechia II: Rybaczyk – Sidwa, Sopecki, Brandeburski, Bykowski – Kubiak (74. Wyszkowski), Przedbora, Gambka, Kugiel – Żerek (83. Plich), Przybysz.

Pierwszego gola zielono-czerwoni stracili po złym ustawieniu linii obronnej. Błąd defensorów wykorzystał Bartosz Turniak. Tuż po przerwie po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Marek Michalski. W 60. minucie tomaszowianie musieli radzić sobie w dziesiątkę po tym jak drugą żółtą kartką upomniany został Tomasz Sopecki. Kilka minut później gospodarze egzekwowali rzut karny, a jedenastkę świetnie obronił Kamil Rybczuk.