Wygrana w kolejnym sparingu!

Lechia II Tomaszów – Szczerbiec Wolbórz 3-1

Skład Lechii:

Zawodnik testowany(67’ Sulgostowski) – Rejmak(46’ Pełka), Lusek(46’ M. Żerek), Goleń, Jędryka – Rajski(46’ Męcina), P. Żerek(67’Lusek), Przedbora(46’Wyszkowski), Król(55’Rajski) – Gampka, Łazowski

W sobotnie popołudnie II zespół Lechii podejmowały na sztucznym boisku zespół Szczerbca Wolbórz. Początek gry zdecydowanie pod dyktando Lechitów, którzy przez całą pierwszą połowę nie pozwolili na żaden celny strzał przyjezdnym. W pierwszych dziesięciu minutach oddaliśmy kilka dobrych strzałów np. Łazowski, Król czy Przedbora, ale dopiero w 20 minucie po prostopadłym podaniu Łazowskiego akcję wykończył Król mijając bramkarza Szczerbca. Kilka minut później Łazowski, po indywidualnej akcji zdobywa bramkę. W 30 minucie było 3-0, kiedy to po strzale Przedbory, odbitym przez obrońcę, piłkę dobija Król. W drugiej połowie mieliśmy kilka zmian i gra się wyrównała. Kilka okazji mieli przyjezdni jednak dobrze spisywał się nasz bramkarz. Niestety w 57 minucie po wrzutce z rzutu wolnego i strzale z bliskiej odległości mamy honorową bramkę dla gości. Po kilku minutach sędzia odgwizdał rzut karny dla Szczerbca jednak po raz kolejny dobrze spisał się nasz bramkarz, który obronił strzał. Wynik do końca nie uległ zmianie