(Wideo) Wygrana Lechii w ostatnim meczu rundy jesiennej

Wczoraj (10 listopada 2012) Lechia rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej w III lidze łódzko- mazowieckiej. Przeciwnikiem zielono-czerwonych była Mazur Karczew. Nasza drużyna w tym wyjazdowym meczu pokonała gospodarzy 1:0

Skład: Holewiński, Matysiak, Dolot, Turek, Milczarek, Potakowski, Szymczak, Kubiak, Król (57 min. Morgaś), Piechna (90 min. Pogrorzała), Cyran (71 min Rakowski) .

Chociaż na zwycięskiego gola musieliśmy czekać aż do 87 minuty, lechiści mieli wiele szans na umieszczenie piłki w bramce przeciwnika i zdobycie upragnionych punktów.

Pierwszą niestety nieudaną próbę pokonania bramkarza z Kareczewa podjął Piechna w 3 minucie strzelając z 16 metrów.

10minuta – rzut wolny dla Lechii i nieudana wrzutka Piechny,

16 minuta Holewiński ratuje sytuację, wybiega z bramki na 30 metrów i wybija piłkę spod nóg przeciwnika

20 min. Kubiak sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy

24 min. Potakowski nie decyduje się na strzał i podaje Cyrana, którego na 6 metrze blokuje obrońca z Karczewa.

28 min. żółta kartka dla Kubiaka

31 ładna akcja skrzydłem, dośrodkowanie Matysiaka, któremu obrońca wybija piłkę spod nóg na rzut rożny

41 min. Potakowski dośrodkowuje, obrońca Mazura chcąc oddalić zagrożenie od swojej bramki uderza głową i prawie strzela samobója – piłka odbija się od słupka.

II połowa

50 min. atak gospodarzy na bramkę Holewińskiego, strzał z 8 metrów, na szczęście Jeżyk na posterunku.

57 min. zmiana, za Króla wchodzi Morgaś

60 min. kolejna interwencja naszego bramkarza. Holewiński ratuje niebezpieczną sytuację wybiegając poza pole karne i przejmując piłkę.

71 min. kolejna zmiana, za Cyrana wchodzi Rakowski

77 min. żółta kartka dla Dolota

85 min. rzut wolny dla Lechii. Piechna z 18 metrów strzela w stronę bramki gospodarzy, niestety obok słupka.

87 min. GOL – po dośrodkowaniu Morgasia, Milczarek umieszcza piłkę w siatce karczewskiego golkipera

90 min – zmiana , za Piechnę wchodzi Pogorzała