Wygrana i drugie miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów

Pokaż wszystko

Wygrana i drugie miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów

W niedzielę w Rawie Mazowieckiej odbyły się zawody pod nazwą „Orlikowa Liga Mistrzów”. Był to finał wojewódzki tych zawodów. Barw Tomaszowa bronili w kategoriach „Chłopcy 11-13 lat” piłkarze Lechii w kategorii Kuchar , natomiast w „Chłopcy 14-16” gracze kategorii Junior Młodszy. Młodsi piłkarze zaprezentowali się bardzo dobrze i w półfinale pokonali 3-2 Orlika XXVI LO z Łodzi, Natomiast w finale nie zostawili cienia wątpliwości kto był najlepszy, wygrywając 9-1 z Orlikiem Głowno.

Chłopcy z rocznika 95 w półfinale odprawili  Orlik Lututów 8-1 , natomiast w finale nie dali rady Gimnazjum w Krośniewicach przegrywając 2-3 i zdobywając srebrne krążki. Pełne składy drużyn a także ich zdjęcia i informacje o turnieju znajdą się w Dzienniku Łódzkim we wtorek w specjalnym dodatku.

Inaugurację sezonu w Wojewódzkiej Lidze Juniora Starszego mają już za sobą podopieczni Bartłomieja Jeske. Niestety nie udało się wygrać i na pierwsze punkty będą musieli jeszcze poczekać. W Radomsku miejscowy Mechanik wygrał ten pojedynek 3-2, a bramki dla Lechii trafili Adrian Kowalczyk i Marcin Grabolus.

Juniorzy Młodsi, ze względu na turniej w Rawie, swoją inaugurację w lidze okręgowej odbędą we wtorek na boisku w Przedborzu, gdzie zmierzą się z miejscową Pilicą.

W wojewódzkiej klasie Deyna inauguracja odbędzie się w poniedziałek 5 września. Lechia na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej podejmie Widzew Łódź(godz 17). Lechiści w ostatnim sparingu sprawili miłą niespodziankę wygrywając z Ceramiką Opoczno aż 4-1.

Wojewódzka klasa Kuchar. Dzisiejsi zwycięzcy turnieju w Rawie Mazowieckiej zainaugurują sezon tak jak ich starsi koledzy 5 września na własnym boisku i także rywalem będzie Widzew Łódź (godz 15).

autor: Lewyy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *