Wygrać z kolejnym beniaminkiem – zapowiedź meczu ze Zniczem Biała Piska

Pokaż wszystko

Wygrać z kolejnym beniaminkiem – zapowiedź meczu ze Zniczem Biała Piska

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zagrają w sobotę kolejny wyjazdowy mecz w ramach rozgrywek trzeciej ligi. Naszym rywalem będzie Znicz Biała Piska, który na razie utrzymuje się w środku tabeli. Początek meczu o godzinie 16:00.

Dla Znicza ten sezon jest pierwszym na poziomie III ligi od czasów reorganizacji. Wcześniej grali w niej przez kilka sezonów, ale było to jeszcze w czasach istnienia ośmiu grup na tym szczeblu. Powrót na trzecioligowe boiska mają całkiem udany. Sezon zaczęli od sprawienia sporej sensacji i rozprawienia się wynikiem 3:0 z dużo bardziej doświadczonym ŁKS-em Łomża.

Po sześciu kolejkach udało im się zebrać siedem oczek, jednak warto pamiętać, że mają w nogach jedno spotkanie mniej. W zeszłej kolejce odwołano ich mecz z rezerwami warszawskiej Legii – był to wynik powołania do reprezentacji narodowej piłkarzy ze stolicy. To może być wyjątkowo ważny czynnik dzisiaj. Dla Lechistów będzie to już trzecie spotkanie w przeciągu kilku dni.

Mimo to, pamiętamy o tym, że to jednak my będziemy faworytem – nawet na wyjeździe. Nasi zawodnicy będą próbowali się zrehabilitować za ostatni, bezbramkowy remis z Sokołem Ostróda. Niedosyt, który pozostawiono po tamtym spotkaniu, powinien zaprocentować dzisiaj. Początek meczu w Białej Piskiej o godzinie 16:00. Do boju, Lechio!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *