Ostatnie dni wyboru zawodników na spotkanie z kibicami

Pokaż wszystko

Ostatnie dni wyboru zawodników na spotkanie z kibicami

Zarząd Klubu Piłkarskiego RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki wyszedł z nową propozycją do fanów zielono-czerwonych. Już tylko do niedzieli  18 lutego do godziny 23:59 można głosować na piłkarzy Lechii, z którymi sympatycy klubu z Nowowiejskiej chcieliby się spotkać i porozmawiać. Nowa inicjatywa ma być cykliczna i ma na stałe wpisać się do kalendarza naszego klubu.

Spotkania zawodników z fanami będą prowadzone w miłej atmosferze w Galerii Bulwary, a dokładnie w LV Caffe. Każde takie spotkanie będzie prowadzone w formie dialogu. Kibice przy kawie lub herbacie będą mogli zadawać pytania, na które będą oczekiwać odpowiedzi.

Wyboru pierwszych zawodników można dokonać poprzez kliknięcie poniżej w imię i nazwisko danego gracza. Dwóch piłkarzy z największą liczbą głosów jako pierwsi wezmą udział w spotkaniu z fanami. Głosować można do niedzieli 18 lutego do 23:59. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 22 lutego w LV Caffe. Po nim kibice Lechii będą mogli głosować na kolejnych dwóch graczy, z którymi będą chcieli się spotkać.

Coming Soon
Total Votes : 490

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *