Wojciech Hodowicz sędzią głównym z MKS Ełk

Pokaż wszystko

Wojciech Hodowicz sędzią głównym z MKS Ełk

Znamy nazwisko arbitra, który posędziuje ostatni mecz Lechii Tomaszów Mazowiecki w sezonie 2017/2018. Spotkanie 34. kolejki I grupy III ligi z Mazurskim Klubem Sportowym poprowadzi Wojciech Hodowicz z Warszawy. Pierwszy gwizdek 28-letniego sędziego zabrzmi w sobotę 16 czerwca o godzinie 17:00.

Sędzia z Mazowsza spotkania na czwartym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju prowadzi od trzech sezonów. W tym czasie prowadził już cztery mecze z udziałem zielono-czerwonych. Lechiści wygrali dwa pojedynki, jeden zremisowali i ponieśli jedną porażkę. Ostatnio Wojciech Hodowicz gwizdał wyjazdowy mecz tomaszowian z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, który zakończył się zwycięstwem 4:2. Piłkarzom z Ełku arbiter sędziował trzy razy i było to w poprzednim sezonie, kiedy MKS wygrał dwa mecze i poniósł jedną porażkę.

Arbiter z Warszawy lubi wyjmować z kieszeni kartki. Ogólnie w tym sezonie rozjemca prowadził dziesięć spotkań, w których upomniał zawodników aż 48 razy żółtymi kartkami oraz ukarał jedną czerwoną kartką. Dodatkowo Wojciech Hodowicz podyktował trzy rzuty karne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *