Włókniarz Zelów w III lidze.

Pokaż wszystko

Włókniarz Zelów w III lidze.

Już wiadomo kto zajmie miejsce wycofanego KP Piaseczno w ,,naszej” III lidze – będzie to spadkowicz z poprzedniego sezonu – Włókniarz Zelów.

8 Komentarze

 1. kibic pisze:

  Także Warta Sieradz w miejsce Hutnika Warszawa,który nie dostał licencji.Z Jednej strony dobrze,bo bliższe wyjazdy z drugiej ciekawiej byłoby z rywalami z mazowieckiego 😉

  • Przemek pisze:

   Tak trochę nam się zmienił skład III ligi. Rzeczywiście wyjazdy bliższe, ale i tak ciekawie będzie. Swoją drogą drugi raz Warta utrzymuje się przy stoliku. Sytuacja analogiczna do Cracovii.

 2. Misiek pisze:

  Jak Lechia grała z Concordia??

  • MaZa pisze:

   Moim skromnym zdaniem słabo, pierwsza połowa całkowicie bez historii, w drugiej trochę lepiej, ale nasz gwiazda w ataku Grzesiu niemiłosiernie słaby tak jak nasza „gwiazda” pomocy Szymczak bez ofensywnie nastawionego Kubiaka(pachwina, grał za niego Loncar ale słabo) brak ciągnięcia gry do przodu słabe rozegranie, skończyło się 3:1 dla Lechii. Wynik lepszy od gry ale prawdą jest że wyniki broniły Majicia, zobaczymy inaugurację ale narazie to optymizmem nie napawało.

 3. Wierny fan pisze:

  A może by tak trochę info,a najlepiej jakiś wywiad odnośnie organizacji spotkań przy ul.Nowowiejskiej.Choćby podstawowe informację:w jakiej cenie będą bilety,ilu kibiców będzie wpuszczanych na trybuny(w tym czy będą przyjmowani kibice gości)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *