Wilczyński nowym I trenerem.

Pokaż wszystko

Wilczyński nowym I trenerem.

W dniu dzisiejszym na zebraniu Zarządu KP RKS Lechia 1923 podjęto decyzję o odwołaniu z funkcji trenera drużyny RKS Lechia – Aleksandara Majicia.

W jego miejsce powołano Radosława Wilczyńskiego pełniącego dotychczas funkcję II trenera Lechii.

 

 

14 Komentarze

 1. kibice pisze:

  A jakie powody odwołania trenera?!?!

 2. rts pisze:

  Żenada… tylko wpaść tam z kijem i wykurzyć tych buraków z tzw. „zarządu” żeby więcej bałaganu nie robili. Jedyny na świecie klub gdzie za dobre wyniki zwalnia się trenerów. To tzw. ZARZĄD trzeba zmienić bo w dupach się poprzewracało.

  • arczi287 pisze:

   Szacun pełny dla RTS.Taka prawda.p.M.W(LAS VEGAS)Chce dobrze,ale to miasto robi pod swoje dyktando.Kasa za każdy baner jaki stoi na ,,LECHI,,taka jest prawda.Co pan teraz powie panie ,,zagozdon,,piszę z małej literki bo na DUŻĄ pan nie zasługuje,kiedy teraz będziemy na LECHI prosili o wsparcie przy kolejnej kandydaturze??PRZYPOMINAM ŻE POKORNE CIELE DWIE MATKI SSIE.Nam pan obiecał i gówno z tego jest,chyba nie wymagamy wiele,a stadion przyniósł by olbrzymie korzyści.Tylko jak robić stadion skoro najpierw trzeba zabezpieczyć rodzinne konta.Co pan zrobił dla tego miasta??Jedyną sprawą jaką pan zrobił jest WSTYD!!!Ale szczęście że nie dla Nas jako mieszkańców tego miasta!!!PROSZĘ NIE LICZYĆ NA KOLEJNE WSPARCIE OD MŁODZIEŻY Z TOMASZOWA MAZ.Bo efektów nie będzie. FAN K L U B RKS 1923.Jaki ,,prezydent,taki germek!!!!!!!!!!Lepnischiamasch!!!

 3. kosa pisze:

  majic nie pasił bo za dużo kosztował teraz będzie trener tańszy ale czy lepszy? jak rządzi sponsor a nie zarząd to nic dobrego z tego nie będzie na piłce trzeba się znać no ale dobrze że wogóle ktoś coś sponsoruje

  • arczi287 pisze:

   Wiadomo że jak nie wiemy o co chodzi,to chodzi o pieniadze!!!Trenera Majica trzeba był się pozbyć bo za szybko byłaby II Liga!!!Zabrali mu z pensji bo myśleli że sam odejdzie,a on się zgodził i został,więc potem trzeba było innym krokiem!!!To jest fakt i dla tego gościa zawsze będę miał szacunek.ODSZEDŁ Z TWARZĄ!!!!!!!Jeszcze zabraknie trenera w tej LECHI i nikt nie będzie chciał nim być!!!Albo zjawi się gość,że ich na duże pieniądze.Czekajmy upadłości tego klubu,albo prywatyzacji.ZOBACZYCIE!!!!!(KIBOL OD ZAWSZE).

 4. rtskibicelo pisze:

  Komentarz odrzucony. Wulgaryzmów nie akceptujemy!!!

 5. Waldi pisze:

  Trenerze liczymy na pana i dobre wyniki powodzenia!

 6. kibiceum pisze:

  Jeśli to prawda z tym zarządem to powiem tyle ŻENADA. Miec zespół mocny na III ligę, dobrego trenera, piłkarzy z potencjałem, sporo kasy i odwalać takie numery to porażka. Z taką polityką to czeka A-klasa.

 7. Wierny fan pisze:

  Wilczyński-trener?! Chyba człowiek bez honoru! Nie chcemy takiego trenera! Won!

 8. kibicWkazda niedziele pisze:

  w DxPE se wsadzta takiego coacha, wiosna wszystko pokaze

 9. kibic pisze:

  szkoda ze trener R.W. nie miał w sobie tyle patriotyzmu i nie chciał prowadzic drużyny gdy ta była w okręgówce i brak było kasy na wszystko, teraz gdy wygląda to dobrze to najlepiej zgarnąc wszystko nie licząc sie z tym ze ktoś to po drodze zbudował………, tak się nie buduje autorytetu, tak sie nie postepuje……

 10. RKS pisze:

  Brawo arczi, w 100% popieram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *