Wielki mecz w Dni Tomaszowa

Pokaż wszystko

Wielki mecz w Dni Tomaszowa

W ramach obchodów Dni Tomaszowa serdecznie zapraszamy na wielki piłkarski pojedynek pomiędzy drużynami Oldbojów Lechii i Reprezentacji Samorządowców.

Mecz rozegrany zostanie w piątek (26 czerwca) o godz. 19.00 na głównej płycie boiska przy ulicy Nowowiejskiej. Barwy Lechii będą reprezentować między innymi: byli zawodnicy na czele z Grzegorzem Piechną i Arturem Przygodzkim, główny sponsor firmy LAS VEGAS Power Energy Drink Marcin Wolski, Prezes Michał Goździki oraz inne osoby zasłużone dla klubu.

W drużynie Reprezentacji Samorządowców zobaczyć będziemy mogli przede wszystkim Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko, Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Andrzeja Kowalika, a także innych pracowników Urzędu Miasta i przedstawicieli zawodników Lechii.

Będzie się działo! Gorąco zapraszamy !!

zapowiedz_new

1 Komentarz

  1. Bartek30tm pisze:

    Dobra koleżanki i koledzy. Jest czas zabawy niebawem Dni Tomaszowa. Oprócz zabawy trzeba też czasem pomóc. W Dni Tomaszowa Ośrodek Kultury „TKACZ” będzie zbierało pieniądze na Kubusia. KOLEDZY Z REDAKCJI LECHIA1923.PL MOŻECIE TO WRZUCIĆ Liczę koledzy i koleżanki z Lechii i nie tylko że pomożecie. Część z was zna rodziców tego dziecka z dawnej Szkoły Dziewiątki więc szukać na Dniach i wrzucać. Chłopczyk ma nowotwór potrzebne są fundusze na leczenie. Oprócz tego szukamy : dużego namiotu który się łatwo rozkłada, stołów składanych, kogoś kto by zrobił charytatywnie ciasto, ew. smalec, lub ofiarował ogórki kiszone lub małosolne https://www.facebook.com/events/1445736172414471/ UDOSTĘPNIAJCIE NA SWOICH PROFILACH! informacje bądź wymienione wyżej przedmioty możecie przywozić. Adresu nie znam ale podaje numer telefonu 797 793 202 http://kubagawron.pl/category/jak-pomoc/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *