Ważny komunikat organizacyjny przed meczem Lechia – Widzew!

Pokaż wszystko

Ważny komunikat organizacyjny przed meczem Lechia – Widzew!

Już jutro tj. w niedzielę 12 listopada o godzinie 11:00 na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się najważniejsze spotkanie rundy jesiennej obecnego sezonu, czyli mecz na szczycie I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Widzewem Łódź. Mecz będzie miał charakter imprezy masowej. W związku z tym Klub przypomina wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w tym wydarzeniu, kilka ważnych informacji organizacyjnych.

Mecz ma charakter imprezy masowej, więc każde złamanie regulaminu skutkować będzie bardzo wysokimi karami. Działa to zupełnie inaczej niż w przypadku innych imprez sportowych. Każda osoba wchodząca na obiekt, a tym bardziej kupująca bilet akceptuje regulamin imprezy masowej i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

INFORMACJE DLA KIBICÓW

Wstęp na obiekt mają sympatycy, którzy zakupią bilet wstępu. Cena biletu na to spotkanie wynosi 20 złotych. Dzieci do 13. roku życia pod opieką osoby dorosłej, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej wchodzą za darmo. Zwiększenie cen kart wstępu podyktowane jest poniesieniem większych kosztów organizacji meczu przez organizatora zawodów. Bilety będą sprzedawane tylko w dniu meczu tj. w niedzielę 12 listopada w kasie klubu obok głównego wejścia od godziny 8:00. Jedna osoba może zakupić tylko jedną wejściówkę. Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie ważny dowód osobisty (innego rodzaju dokumenty nie będą brane pod uwagę), który podczas zakupu biletu będzie skanowany, co wyklucza możliwość zakupu kolejnego biletu na ten sam dokument tożsamości. Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 9:00. Przed wejściem każdy uczestnik meczu będzie musiał zapoznać się z regulaminem imprezy masowej, który znajdować się będzie przed wejściem na obiekt. Na teren imprezy masowej widzowie rzecz jasna nie będą mogli wnieść żadnych niebezpiecznych przedmiotów w tym również m.in. parasoli. Panować będzie również zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu, butelek z innymi napojami oraz do zakończenia imprezy masowej Bar Lechia będzie niedostępny dla uczestników imprezy masowej.

Dalsza część informacji – patrz mapka obiektu, która znajduje się wyżej.

Wszyscy kibice wchodzą bramą główną. Po jej prawej stronie znajdują się kasy biletowe (K), depozyt (D) oraz punkt informacyjny (I). Aby usprawnić wszystkim wejście przygotowane będą specjalnie wydzielone tory. Kibice zakupują bilet na cztery sektory: A, B, C i D. Najważniejsze jest zajmowanie miejsc zgodnie z sektorem na bilecie (dokładne miejsca nie są istotne). Do dyspozycji widzów będą przygotowane dwa punkty cateringowe przy wejściu na obie trybuny oznaczone na mapce literą (C) oraz stanowiska z toaletami (WC). Punkt medyczny ustawiono za blokami reklamowymi (czerwony krzyż) od strony rzeki Wolbórki).

INFORMACJE DLA DZIENNIKARZY

Przedstawiciele mediów, którzy składali wnioski akredytacyjne jednorazowe i otrzymali pozytywną odpowiedź e-mailową lub telefoniczną wchodzą również główną bramą. Odbiór akredytacji będzie możliwy od godziny 9:00. Miejsce ich wydawania będzie specjalnie oznaczone. Posiadacz akredytacji zobowiązany jest do podporządkowania się poleceniom wydawanym przez służby porządkowe, organizatorów oraz obsługę. Przedstawiciele mediów posiadający akredytację przed wejściem na obiekt zobowiązani są do posiadania dowodu osobistego oraz w przypadku fotoreporterów i przedstawicieli TV własnej specjalnej kamizelki. W trakcie meczu fotoreporterzy mogą przebywać na trybunach lub bliżej placu gry wyłącznie wzdłuż linii za bramkami zachowując odpowiednią odległość od linii końcowej (patrz mapka na górze). Przed samym spotkaniem na wyjście piłkarzy fotoreporterzy mogą przebywać  na wysokości środka boiska tylko na bieżni. Po losowaniu stron i zdjęcia arbitrów z kapitanami dziennikarze foto muszą zająć miejsca za bramkami.

Dziennikarze prasowi zajmują miejsce na trybunach na sektorze C (patrz mapka na górze). Na około 60 minut przed rozpoczęciem spotkania otrzymają państwo w wersji papierowej składy obu drużyn wraz z trójką sędziowską.

Około piętnastu minut po zakończeniu spotkania w budynku głównym odbędzie się konferencja prasowa. Indywidualne wywiady (wideo) z zawodnikami lub trenerami mogą być przeprowadzane tylko na ściance sponsorskiej. Więcej informacji otrzymają państwo po przybyciu na miejsce.

PARKINGI (patrz mapka niżej)

Na teren obiektu nie będą mogły wjechać żadne pojazdy prywatne w tym pojazdy jednośladowe (np. rowery, motory itd.). Kibice i media mogą parkować swoje samochody na parkingu przy ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej oraz na parkingu przy Domu Handlowym Rondo (róg ulicy Głowackiego i Mościckiego). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy sympatyków o możliwie inne dotarcie na obiekt, korzystając m.in. z transportu Miejskiego Zakładu Komunikacji (linia autobusu nr 1) z dworca PKP i PKS Tomaszów Mazowiecki.

Klub jako organizator chce zapewnić wszystkim jak najlepsze warunki do obejrzenia widowiska z jednoczesnym zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa imprez masowych. Ze ewentualne utrudnienia przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

4 Komentarze

  1. Snarki pisze:

    Pytanie techniczne:na ktory sektor będą wpuszczani kibice Widzewa z Łodzi?

  2. Crazy1910 pisze:

    A co z grupą Widzewa która przyjeżdża?? Przecież oni nie będą rozproszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *