W Wolborzu przy pustych trybunach

Pokaż wszystko

W Wolborzu przy pustych trybunach

W najbliższą niedzielę 21 maja o godzinie 11:00 rezerwy Lechii Tomaszów Mazowiecki zagrają na wyjeździe w ramach 23. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej ze Szczerbcem Wolbórz. Mecz odbędzie się przy pustych trybunach. Taką decyzję podjął Wydział Dyscypliny Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Decyzja podyktowana jest zachowaniem kibiców podczas meczu w Wolborzu z Astorią Szczerców. Fani Szczerbca odpalili środki pirotechniczne i rzucali je na plac gry. Związek nie zamierza tolerować takich zachowań i postanowił zamknąć stadion na kilka spotkań w tym na mecz z naszym zespołem.

Sportowo niedzielne starcie zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny w rozegranych w tym sezonie 22 meczach zdobyły po 30 punktów i mogą pochwalić się takim samym bilansem: dziewięciu zwycięstw, trzech remisów i dziesięciu porażek. Mimo wszystko wolborzanie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, a Lechia II siódmą lokatę. Spowodowane jest to tym, że tyle samo punktów co zielono-czerwoni i Szczerbiec mają jeszcze Start Lgota Wielka i Gerlach Drzewica.

W ostatniej kolejce gospodarz niedzielnych zawodów zremisował na wyjeździe 1:1 właśnie z zespołem z Drzewicy. Lechia II niestety uległa przy Nowowiejskiej Astorii Szczerców 0:2. Zwycięzca spotkania Szczerbiec – Lechia II będzie miał okazję awansu nawet na piątą lokatę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *