W środę z Ursusem Warszawa!

Pokaż wszystko

W środę z Ursusem Warszawa!

Na środę 23 września zaplanowana została 9 kolejka spotkań III ligi. Tego dnia na pojedynek z RKS Lechią do Tomaszowa przyjeżdża Ursus Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 16.00.

Z przeciwnikiem z Warszawy Lechia mierzyła się już kilkukrotnie odkąd występuje w III lidze. W poprzednim sezonie na dwa rozegrane mecze oba zespoły musiały podzielić się punktami, gdyż dwukrotnie padł remis. W Warszawie 1-1, zaś w Tomaszowie kibice bramek nie ujrzeli. Tamten sezon Ursus miał bardzo udany, gdyż zakończył rozgrywki na 2 miejscu ustępując tylko miejsca w tabeli Radomiakowi Radom. Obecny sezon ma różne oblicza. Na początek Ursus zaczął ze sporym animuszem i odniósł dwa zwycięstwa. Kolejno z Wartą Sieradz i Wartą Działoszyn. Po dobrych występach nadeszła seria aż 4 porażek z rzędu. Ursus stracił punkty z: Bronią Radom, Polonią Warszawa, Nerem Poddębice oraz ze Świtem Nowy Dwór. Jednak kolejne dwa spotkania dały przełamanie i zespół z Warszawy w ostatnich dwóch pojedynkach odniósł dwa zwycięstwa pokonując beniaminków z Kozienic i Raciąża.

                                                     zapowiedz

Lechia wreszcie odniosła zwycięstwo na obcym terenie. W sobotę na wyjeździe pokonała zespół z Działoszyna 0-2 i tym samym awansowała na drugie miejsce w tabeli. Przed własną publicznością Lechii gra się o wiele lepiej i u siebie do tej pory wszystkie pojedynki zwyciężyła. Czy tym razem podtrzyma passę zwycięstw w Tomaszowie? Zapowiada się bardzo ciekawie! Czy padnie wynik remisowy tak jak w tamtym sezonie? Czy to jednak Lechia odniesie 5 zwycięstwo na swoim terenie? A może to Ursus zgarnie 3pkt w tym spotkaniu? Tego dowiemy się już w środę!!

                                Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich na mecz, bądźmy 12 zawodnikiem!

                                                                      Jedno Serce Jeden Klub! RKS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *