W środę trudny mecz ze Świtem Kamieńsk

Pokaż wszystko

W środę trudny mecz ze Świtem Kamieńsk

W minioną sobotę Lechia II Tomaszów Mazowiecki uległa w Niewiadowie świeżo upieczonemu mistrzowi piotrkowskiej klasy okręgowej Stali Niewiadów, a w środę czeka tomaszowian kolejna trudna przeprawa. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy na własnym obiekcie podejmą nowego wicelidera piotrkowskiej klasy okręgowej Świt Kamieńsk.

W miniony weekend doszło do kilku ciekawych rozstrzygnięć. Po wielu tygodniach drugie miejsce w tabeli opuścił Włókniarz Moszczenica, który niespodziewanie przegrał z walczącym o utrzymanie Zapałem Krzętów 3:2, a Szczerbiec Wolbórz takim samym rezultatem uległ RKS Rzeczyca. Całą sytuację wykorzystał Świt Kamieńsk, który 4:2 pokonał Grabkę Grabica i wyprzedził  w tabeli drużynę z Moszczenicy.

Piłkarze z Kamieńska do tej pory w dziewiętnastu meczach zdobyli 35 punktów na co składa się dziesięć zwycięstw, pięć remisów i tylko cztery porażki. Świt strzelił 48 bramek i stracił 23 gole. Nic więc dziwnego, że drugi garnitur zielono-czerwonych stoi przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu zabrzmi w środę 3 maja o godzinie 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *