W środę sparing z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Pokaż wszystko

W środę sparing z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki czeka trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Po remisie z Widzewem Łódź i wygranej z Pelikanem Łowicz czas na trzeciego ligowego rywala z województwa łódzkiego – Sokół Aleksandrów Łódzki. Spotkanie odbędzie się jutro (środa – 11 lipca) o godzinie 17:00 na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim.

Z klubem z Aleksandrowa Łódzkiego zielono-czerwoni rywalizowali już wielokrotnie zarówno w meczach o ligowe punkty jak i sparingach. W poprzednim sezonie Lechia dwukrotnie wygrała z Sokołem 3:2 i 1:0 w I grupie III ligi oraz raz w meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym. Aleksandrowianie w ostatnim czasie poczynili prawdziwą kadrową rewolucję. Zespół opuściło ośmiu zawodników, a dziesięciu nowych graczy podpisało kontrakty.

Zawodnikami Sokoła zostali już: Arkadiusz Porochnicki, Dominik Pecyna, Jakub Bistuła, Jakub Szarpak, Krystian Karolak, Tomasz Bogołębski, Dominik Głowiński, Kamil Żylski, Aleksander Ślęzak i Bartosz Mroczek. Trener zielono-białych Piotr Kupka dopiero po raz pierwszy będzie miał okazję sprawdzić swoich nowych podopiecznych. Do tej pory Sokół rozegrał tylko grę wewnętrzną, ale nie rozegrał ani jednego oficjalnego meczu kontrolnego.

Tomaszowianie natomiast od poniedziałku trenują dwa razy dziennie. Poza meczem sparingowym harmonogram treningów będzie wyglądał tak samo zarówno w czwartek i piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *