W środę pucharowy wyjazd do Bełchatowa

Pokaż wszystko

W środę pucharowy wyjazd do Bełchatowa

W środę odbędą się spotkania V rundy Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego. Do rywalizacji przystąpi osiem drużyn w tym dzielono-czerwoni. W sumie odbędą się cztery spotkania, których stawką będzie awans do półfinału. Tym razem podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka udadzą się do Bełchatowa na mecz z rezerwami GKS (IV liga łódzka).

Drugi garnitur Brunatnych to stały czwartoligowiec. Bełchatowianie od kilku sezonów rywalizują na piątym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Nie ma co ukrywać, że w obecnym sezonie GKS II w rozgrywkach ligowych nie radzi sobie zbyt dobrze. W ośmiu do tej pory rozegranych meczach drużyna z Bełchatowa zdobyła tylko siedem punktów co klasyfikuje ich na odległej piętnastej pozycji. Podopieczni Tomasza Jaworskiego podobnie jak Lechia pucharowe zmagania rozpoczęła od IV rundy. Brunatni pokonali na wyjeździe Czarnych Rozprza 5:2. Ponad cztery lata temu zielono-czerwoni spotkali się z gospodarzami środowej konfrontacji w wielkim finale wojewódzkim, który wygrali po dogrywce 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili wtedy: Klaudiusz Król i Michał Tonowicz.

Na tym etapie rozgrywek o awansie do kolejnej rundy zmagań decyduje tylko jedno spotkanie. W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry o wszystkim zadecyduje dogrywka, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia to losy awansu rozstrzygnie konkurs rzutów karnych. Wszystkie inne mecze V rundy rozpoczną się punktualnie o godzinie 16:00. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania w Bełchatowie. Relację rozpoczniemy wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *