W sobotę też wszyscy na zielono!!!

Pokaż wszystko

W sobotę też wszyscy na zielono!!!

Przed nami ostatnie i decydujące spotkanie w rozgrywkach I grupy III ligi. W sobotni wieczór (16 czerwca) poznamy, który zespół zajmie ostatecznie pierwsze miejsce w tabeli i tym samym uzyska awans do II ligi. Lechia Tomaszów Mazowiecki stoi zatem przed olbrzymią i historyczną szansą na promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Bądźmy razem z podopiecznymi trenera Bogdana Jóźwiaka i na mecz z MKS Ełk wszyscy przyjdźmy na zielono.

Nie ma co ukrywać, że zaplanowana na sobotę 16 czerwca na godzinę 17:00 cała 34. kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie. Dla nas najważniejsze spotkania będą się toczyć w Tomaszowie Mazowieckim i Ostródzie. Niestety Lechia nie może liczyć tylko na siebie. Wszystko uzależnione jest od meczu Sokoła Ostróda z Widzewem. Łodzianie muszą stracić punkty. W przypadku remisu w tamtym pojedynku, Lechia musi wygrać z MKS Ełk. Przy porażce Widzewa tomaszowianom do pełni szczęścia wystarczyłby remis z piłkarzami z Warmii i Mazur. Tak czy inaczej zielono-czerwonym bardzo potrzebne jest wsparcie trybun i głośny doping. Kibice Lechii przed, w trakcie i po meczu w Łodzi udowodnili, że potrafią to robić znakomicie. Tym razem również możemy zrobić to wspólnie i dać wsparcie naszym piłkarzom.

W związku z tym bardzo prosimy wszystkich kibiców Lechii (szczególnie tych którzy chcą prowadzić doping) o przyjście w sobotę na mecz godzinę wcześniej (16:00) w barwach naszego klubu. Tego dnia razem stwórzmy jak najlepszą atmosferę dla naszych piłkarzy.

Wszystkich kibiców zachęcamy do ubrania klubowych barw. Kto nie ma jeszcze koszulki może ją nabyć w sekretariacie klubu w środę, czwartek i piątek (13-15 czerwca) w godzinach: 7:30-15:30. Cena zielonej koszulki Lechii wynosi 30 złotych. W tym historycznym i jednocześnie najważniejszym dniu dla naszego klubu okażmy wsparcie naszym piłkarzom i dlatego na stadion przy ulicy Nowowiejskiej wszyscy wybierzmy się na zielono!!!

Bez względu na końcowy rezultat w meczu z MKS Ełk lub wynik Sokoła Ostróda z Widzewem Łódź wszyscy podziękujmy piłkarzom za włożony trud i walkę w całym ciężkim sezonie rozgrywkowym.

2 Komentarze

  1. Gaweł pisze:

    po Awans do 2 Ligi RKS Lechia

  2. Snarki pisze:

    Wszyscy za zielono i do dopingu!!!!!!!RKS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *