W sobotę sparingowo z Pelikanem Łowicz

Pokaż wszystko

W sobotę sparingowo z Pelikanem Łowicz

W najbliższą sobotę (8 lipca) o godzinie 11:00 na boisku w Chąśnie piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają drugie spotkanie kontrolne w letnim okresie przygotowawczym do nowego sezonu I grupy III ligi. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zmierzą się z ligowym rywalem Pelikanem Łowicz.

Pierwszy mecz sparingowy zielono-czerwoni rozegrali w środę w Gutowie Małym i zremisowali z Widzewem Łódź 1:1. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Kamil Cyran. W czwartek lechiści trenowali w siłowni i na głównym boisku przy ulicy Nowowiejskiej, a w piątek odbyli tylko jedną jednostkę treningową na boisku. Sobotnim meczem kontrolnym tomaszowianie zakończą drugi tydzień przygotowań.

Sparingowy rywal jest doskonale znany naszej drużynie. Lechia od kilku sezonów spotyka się w rozgrywkach ligowych Pelikanem i zawsze te pojedynki są bardzo emocjonujące. Nowym szkoleniowcem łowiczan został był sternik Widzewa Marcin Płuska. To właśnie jemu zarząd Pelikana powierzył budowę zespołu, który w przyszłym sezonie ma walczyć o czołowe lokaty w rozgrywkach.

Wiemy na pewno, że w jutrzejszym spotkaniu nie zagra Maciej Walczak. Piłkarz doznał urazu kolana podczas gry kontrolnej z Widzewem. Wcześniej kontuzja wyeliminowała Kacpra Przedborę. Trener Bogdan Jóźwiak da jutro na pewno szansę występu nowym zawodnikom. Początek meczu zaplanowano na godzinę 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *