W sobotę sparing w Sierakowicach

Pokaż wszystko

W sobotę sparing w Sierakowicach

Lechia Tomaszów Mazowiecki w sobotę (21 lipca) rozegra kolejny mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zmierzą się w Sierakowicach ze zwycięzcą rozgrywek IV ligi łódzkiej oraz beniaminkiem I grupy III ligi Unią Skierniewice. Początek tego sparingowego meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

To będzie czwarty mecz kontrolny podopiecznych trenera Bogdana Jóźwiaka w tym okresie przygotowawczym. Po trzech bardzo trudnych rywalach przed zielono-czerwonymi starcie z teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem. Nic bardziej mylnego, ponieważ piłkarze ze Skierniewic nie raz udowadniali, że są bardzo solidnym zespołem potrafiącym grać dobrą piłkę. Wystarczy przypomnieć ubiegłoroczny sprawdzian, który również odbył się w Sierakowicach. Wtedy padł remis 1:1, a bramki w tym meczu strzelali: Patryk Bojańczyk dla Unii i Adam Patora dla Lechii.

Skierniewiczanie rok temu od samego początku głośno zapowiadali, że celują w pierwsze miejsce i awans do III ligi. Z całą pewnością udowodnili to świetnym sezonem, w którym zapewnili sobie pierwszą lokatę na kilka kolejek przed końcem. W sumie zdobyli 93 punkty na co złożyło się: trzydzieści zwycięstw, trzy remisy i zaledwie jedna porażka. W zbliżającym się wielkimi krokami sezonie Unia chce udowodnić, że awans na czwarty szczebel rozgrywkowy to nie tylko krótka przygoda, ale poważna gra o środek tabeli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *