W sobotę ostatni mecz w tym roku

Pokaż wszystko

W sobotę ostatni mecz w tym roku

W sobotę 2 grudnia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim swoje ostatnie spotkanie w tym roku rozegrają piłkarze. Rywalem zielono-czerwonych w sparingowym starciu będzie lider piotrkowskiej klasy okręgowej RKS Radomsko. Tym samym zielono-czerwoni zakończą okres roztrenowania po rundzie jesiennej.

Klub z Radomska to odbudowujący się po wielu latach zespół, który w przeszłości występował nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obecnie RKS jest liderem piotrkowskiej klasy okręgowej, w której podczas rundy jesiennej wygrał wszystkie trzynaście spotkań zdobywając komplet 39 punktów. Przewaga radomszczan nad drugą w tabeli Astorią Szczerców wynosi siedem oczek. Bardzo dobrze sobotniego rywala zna nasza druga drużyna. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy podejmowali w rundzie jesiennej RKS przy Nowowiejskiej i przegrali wtedy 0:2 po dwóch golach Bartosza Turniaka. Czas zatem na rewanż w wykonaniu pierwszego zespołu.

2 Komentarze

  1. Z.T. napisał(a):

    Zastanawia mnie sens tego sparingu ???

    • Obiektywny napisał(a):

      A może ostateczne przyjrzenie się tym, którzy mało grali? Logiczne, że roszady w drużynie trzeba zrobić… bosz… Ci Janusze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *