W niedzielę mecz ze Startem!

Pokaż wszystko

W niedzielę mecz ze Startem!

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 3 kolejka spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej. RKS Lechia rozegra swój mecz na własnym stadionie a przeciwnikiem będzie Start Otwock.

Rywal Lechii na dzień dzisiejszy zajmuje 2 miejsce w tabeli. Po 2 meczach zgromadził na swoim koncie 6 pkt. Na inaugurację Start pokonała na wyjeździe Energię Kozienice, zaś w kolejnym pojedynku na własnym terenie odniosła zwycięstwo nad Błękitnymi Raciąż. Warto dodać, że oba zespoły są tegorocznymi beniaminkami.

RKS Lechia do tej pory zaznała w pierwszym meczu smaku zwycięstwa pokonując wysoko Pilicę Białobrzegi 6-1. Drugi mecz już nie był tak udany jak inauguracja i Lechia zanotowała remis na ŁKS-ie 2-2. Z wyniku raczej nie ma się co cieszyć, gdyż zespół wypracował sobie dwu-bramkową przewagę jednak nie potrafił utrzymać jej do końca spotkania. Jednak obydwa mecze to zupełnie inne pojedynki i zupełnie inni rywale. Mamy nadzieję, że Lechia podrażniona stratą punktów na ŁKS-ie przed swoją publicznością zaprezentuje się tak samo jak w pierwszym pojedynku i da kibicom powody do radości. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie drużyn, które już niejednokrotnie mierzyły się ze sobą w lidze. Kto zdobędzie w tym pojedynku cenne punkty, dowiemy się już w niedzielę!

zapowiedz

 Serdecznie zapraszamy na mecz! Zaczynamy w niedzielę o godz. 11.00! RKS

6 Komentarze

 1. Mój Tomaszów w sercu,jak i moja Lechia... pisze:

  RKS WRACAMY NA FOTEL LIDERA !

 2. MaZa pisze:

  Jedno serce, jeden klub. RKS tylko „czy” punkty. 😀

 3. kibic pisze:

  TYLKO ZWYCIĘSTWO ! W TYM SEZONIE WALKA O AWANS 🙂

 4. ZT pisze:

  Będę pierwszy raz w tym sezonie i liczę na trzy punkty. LECHIA

 5. przemo616 pisze:

  Tylko 3 punkty RKS tylko 3 punkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *