Tomasz Skopiński poprowadzi ostatni mecz w tym roku?

Pokaż wszystko

Tomasz Skopiński poprowadzi ostatni mecz w tym roku?

Prawdopodobnie Tomasz Skopiński z Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Skierniewicach będzie arbitrem głównym, zaległego spotkania I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Pelikanem Łowicz. Arbiter był wyznaczony na ten pojedynek w terminie pierwotnym.

Początkowo mecz zaplanowany był na niedzielę 11 września, ale ze względu na odbywające się w okręgu dożynki prezydenckie został przełożony na niedzielę 27 listopada. Właśnie wtedy organ prowadzący rozgrywki (Wydział Sędziowski ŁZPN) wyznaczył na to spotkanie Tomasza Skopińskiego. Obecnie centrala nie wydała, żadnego komunikatu dotyczącego zmiany sędziego.

Arbiter z Skierniewic w tej rundzie poprowadził do tej pory pięć spotkań w I grupie III ligi. Zawodnicy i kibice zielono-czerwonych powinni pamiętać rozjemce z bardzo dobrej strony ponieważ prowadził wyjazdowy mecz Lechii z Motorem Lubawa z 4. kolejki, który tomaszowianie wygrali aż 6:1. W tym pojedynku arbiter napomniał trzech zawodników żółtymi kartkami w tym tylko jednokrotnie gracza Lechii. W sumie w pięciu meczach Tomasz Skopiński pokazał 21 żółtych kartek i raz zmuszony był sięgnąć do kieszeni po czerwony kartonik. Ani razu natomiast nie podyktował rzutu karnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *