To już siódmy raz – remis ze Szczerbcem

Nie mogą się przełamać i sięgnąć po raz pierwszy w tym sezonie po komplet punktów piłkarze drugiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy tym razem podzielili się punktami na wyjeździe ze Szczerbcem Wolbórz 1:1 (0:0). Remis w końcówce pojedynku uratował Piotr Żerek. To już siódmy w tym sezonie remis drugiej Lechii w rozgrywkach piotrkowskiej klasy okręgowej.

Szczerbiec Wolbórz – Lechia II Tomaszów 1:1 (0:0)
Bramki:
Łukasz Kluf 65 – Piotr Żerek 85

Lechia II: Awdziewicz – Pełka, Lusek, Brandenburski, Sidwa – Rajski, Żerek, Przybysz, Żubert, Wyszkowski – Gambka.

Najwięcej działo się w drugiej połowie. Około 60. minuty czerwoną kartką za agresywne zachowanie i wulgarne słowa ukarany został Krystian Pełka. Chwilę później tomaszowianie stracili bramkę. Mimo personalnego osłabienia zielono-czerwonym udało się doprowadzić do remisu. W 85. minucie punkt drugiej drużynie uratował Piotr Żerek. Na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie trzeba będzie zatem poczekać przynajmniej do kolejnego meczu.