Stal Niewiadów rozgromiona 0:6

Pokaż wszystko

Stal Niewiadów rozgromiona 0:6

W dzisiejsze środowe popołudnie drużyna Lechii rozegrała mecz Pucharu Polski. Rywalem naszych piłkarzy był zespół występujący obecnie w A klasie Stal Niewiadów.
Faworyt tego spotkania mógł być tylko jeden i tak naprawdę każdy inny wynik niż zwycięstwo zielono – czerwonych byłby mega sensacją. Już minutę po pierwszym gwizdku arbitra drugi garnitur Lechii rozpoczął kanonadę na bramkę Stali i zdobył prowadzenie za sprawą Daniela Potakowskiego. Gospodarze zgodnie z przypuszczeniami stanowili tylko niewyraźne tło dla naszych zawodników i wysoki wynik był kwestia czasu. W 22 min drugie trafienie zaliczył ponownie Potakowski, w 33 Adamiec a w 40 Rakowski i do przerwy było już po meczu. Lechia w drugiej odsłonie grała nadal swoje dając przeciwnikowi szans oddania może z dwóch strzałów na bramkę Michała Chachuły. Na listę strzelców wpisali się jeszcze w 53 min ponownie Rakowski i w 77 Adamiec. Spotkanie zdecydowanie nie porywało, ale i porywać nie mogło. Lechia wykonała zadanie, które zostało przed nimi postawione. Zawodnicy pierwszego składu mogli odpocząć przed czekającym Lechię niedzielnym meczem z Bronią Radom, a szanse pokazania się dostali zmiennicy.

Skład Lechii: Chachuła, Pogorzała, Polit, Adamiec, Milczarek, Potakowski, Tonowicz, Witczak, Iwańczuk, Stańdo, Rakowski. Zmiany: 46 min. Dolot za Milczarka, Morgaś za Witczaka, 59 min. Cyran za Stańdo, 70 min. Król za Potakowskiego.STAL Niewiadów – RKS Lechia 0:6 (0:4)

0:1 Potakowski 1″

0:2 Potakowski 23″

0:3 Adamiec 34″

0:4 Rakowski 41″

0:5 Rakowski 54″

0:6 Adamiec 77″

[nggallery id=135]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *