Sparing ze Zniczem jednak w Paradyżu

Pokaż wszystko

Sparing ze Zniczem jednak w Paradyżu

Nie w Pruszkowie i jednak nie w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się najbliższy mecz kontrolny Lechii z drugoligowym Zniczem Pruszków. Obie drużyny swoją formę sprawdzą na boisku w Paradyżu (sobota – 14 lipca, godzina: 11:00). Wszystko ze względu na rozpoczęcie prac renowacyjnych głównej płyty boiska na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów.

Początkowo spotkanie miało odbyć się w Pruszkowie, ale obiekt został już wcześniej wynajęty. Postanowiono przenieść sparing do Tomaszowa Mazowieckiego i wszystko wskazywało na to, że właśnie na Stadionie Miejskim ten pojedynek się odbędzie. W ostatniej chwili postanowiono jednak przenieść mecz poza nasze miasto.

Wszystko ze względu na płytę boiska. Osoby odpowiedzialne za kosmetykę placu gry przy ulicy Nowowiejskiej w konsultacji z Zarządem Lechii podjęły decyzję o rozpoczęciu prac renowacyjnych głównej murawy. Przyspieszenie prac kosmetycznych spowodowane jest sprzyjającymi warunkami pogodowymi. Dzięki temu boisko będzie mogło zostać przygotowane perfekcyjnie na pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie z Bronią Radom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *