Sornat i Klakla odeszli z Lechii

Pokaż wszystko

Sornat i Klakla odeszli z Lechii

Mamy pierwsze ruchy transferowe po zakończeniu rundy jesiennej. Lechia Tomaszów Mazowiecki rozstała się z dwoma zawodnikami. Zielono-czerwonych barw nie będą już bronić: Krystian Sornat i Mateusz Klakla.

Obaj piłkarze to młodzieżowcy i występowali głównie w meczach drugiej drużyny Lechii w piotrkowskiej klasie okręgowej. Krystian Sornat przed przejściem do naszego klubu występował w Centralnej Lidze Juniorów w drużynie Korony Kielce. Zagrał również w kilku meczach rezerw Koroniarzy. W rundzie jesiennej pojawił się na trzecioligowych boiskach tylko trzy razy. Wchodził na murawę z ławki rezerwowych w spotkaniach z Ursusem Warszawa, Pelikanem Łowicz i Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Mateusz Klakla natomiast przed związaniem się z zielono-czerwonymi był zawodnikiem Świtu Skolwin Szczecin, z którego najpierw został wypożyczony do Energetyka Gryfino, a później do Mokrzycka Mokryn. Piłkarz w rundzie jesiennej wyszedł w pierwszym składzie z Victorią Sulejówek oraz wszedł z ławki rezerwowych w spotkaniu z Sokołem Ostróda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *