Ostatnie dni sprzedaży karnetów na rundę wiosenną

Pokaż wszystko

Ostatnie dni sprzedaży karnetów na rundę wiosenną

To już ostatnie dni sprzedaży oficjalnej  karnetów na rewanżową rundę wiosenną I grupy III ligi na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej. Każdy sympatyk ma okazję zakupić abonament na mecze Lechii Tomaszów Mazowiecki w roli gospodarza, a dodatkowo otrzyma niezwykły kibicowski upominek.

Cena karnetu obejmująca osiem meczów rundy wiosennej wynosi 80 złotych. Dodatkowo abonament uprawnia do bezpłatnych meczów pucharowych. Do każdego karnetu każdy sympatyk zielono-czerwonych otrzyma koszulkę kibica i kalendarz Lechii na 2017 rok.

Karnety można nabywać od poniedziałku do piątku w Sekretariacie Klubu w godzinach pracy biura. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725 25 73. Zapraszamy do zakupu i wspierania na trybunach naszej drużyny przez całą rundę wiosenną.

2 Komentarze

  1. miniaczek napisał(a):

    Byłem dziś po karnet, ok.g. a tu na drzwiach nowe godziny otwarcia sekretariatu i pocałowałem tylko klamkę:) Szkoda, że nie jest uaktualnione na stronie internetowej.
    Pozdrawiam.

  2. Snarki napisał(a):

    Hmmm,tak sobie myślę ze może warto pochsalic sie nowymi.szatniami dla naszych chłopaków.Inne kluby chwalą sie byle pierdolami,a nasze szatnie nareszcie wygladaja porządnie.Fajnie by bylo wrzucić kilka fotek..Pomyslcie o tym 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *