Zbliżają się hitowe mecze – zapewnij sobie uczestnictwo

Pokaż wszystko

Zbliżają się hitowe mecze – zapewnij sobie uczestnictwo

Zbliżają się hitowe spotkania na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej. Lechia Tomaszów Mazowiecki w najbliższym czasie podejmie na własnym obiekcie Polonię Warszawa oraz trzeci w tabeli Sokół Aleksandrów Łódzki, a w ostatnim meczu pierwszej rundy Widzew Łódź. Prawdopodobnie będzie to spotkanie decydujące o mistrzostwie jesieni. Już teraz można zapewnić sobie uczestnictwo w tych i innych meczach. Gwarancją obejrzenia wszystkich meczów jest zakup karnetu.

Zakup karnetu to jedyna okazja zapewnienia sobie wejścia na hitowe spotkania w tym sezonie (mecze z m.in: Polonią Warszawa, Sokołem Aleksandrów Łódzki czy Widzewem Łódź). Przypomnijmy, że w tamtym sezonie zabrakło biletów na mecz z Widzewem, więc warto teraz pamiętać o zakupie i tym samym zapewnieniu sobie pewnego udziału w hitowych meczach. Cena karnetu wynosi 130 złotych. Dodatkowo abonament uprawnia do bezpłatnych meczów pucharowych. Do karnetu każdy sympatyk zielono-czerwonych otrzyma koszulkę kibica.

Wszystkie karnety można nabywać od poniedziałku do piątku w Sekretariacie Klubu w godzinach pracy biura. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725 25 73.

 

6 Komentarze

 1. kibic12 napisał(a):

  Na mecz Ekstraklasy Arki Gdynia bilety są za 15 zł. Może jednak „zarząd” przemyśli cenę karnetów tym bardziej że w ubiegłym sezonie to było jak pamiętam 100 PLN?!

  • snarki napisał(a):

   W ubiegły sezonie może i było po 100 zł ale za połowę sezonu.
   Normalnie karnet kosztował po 10 zł za mecz + gadżet

 2. kibic napisał(a):

  Im zawsze bedzie malo!!!!!

 3. xyz napisał(a):

  Bilety na mecz z Polonią będą sprzedawane jak zawsze bezpośrednio przed meczem czy jakoś wcześniej?

  • Spiker napisał(a):

   Wejściówki będą sprzedawane przed samym meczem i może ich zabraknąć. Karnety są do kupienia przez cały czas w biurze klubu, więc bezpieczniejsza naszym zdaniem będzie opcja z karnetem.

 4. felix napisał(a):

  Jak wygramy w Łowiczu to kupuję karnet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *