Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Lechii na sezon 2017/2018

Pokaż wszystko

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Lechii na sezon 2017/2018

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018 I grupy III ligi na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej. Każdy sympatyk ma okazję zakupić abonament na mecze Lechii Tomaszów Mazowiecki w roli gospodarza, a dodatkowo otrzyma kibicowski upominek.

Dziękujemy wszystkim kibicom za doping i wsparcie w minionym sezonie 2016/17. Już teraz zapraszamy do kibicowania Lechii w nadchodzącym sezonie 2017/18 i udziału w czekających nas wyzwaniach. Kup karnet na nowy sezon i bądź częścią historii Lechii Tomaszów Mazowiecki!

Cena karnetu obejmująca siedemnaście meczów w sezonie 2017/2018 wynosi 170 złotych. Dodatkowo abonament uprawnia do bezpłatnych meczów pucharowych. Do karnetu każdy sympatyk zielono-czerwonych otrzyma koszulkę kibica.

Po raz pierwszy w historii Zarząd Klubu postanowił wprowadzić karnety VIP. Abonament VIP w cenie 1000 złotych obejmuje siedemnaście meczów w sezonie 2017/18 plus mecze pucharowe. Dodatkowo każdy kto zakupi stałą wejściówkę VIP będzie miał możliwość bezpłatnego wjazdu na parking, dostęp do pełnego cateringu, oglądanie meczów na krytej trybunie oraz bezpośrednie informowanie o najważniejszych wydarzeniach klubu drogą sms.

Zakup karnetu to jedyna okazja zapewnienia sobie wejścia na hitowe spotkania w tym sezonie (mecze z m.in: Legią II Warszawa, Polonią Warszawa, Widzewem Łódź). Przypomnijmy, że w tamtym sezonie zabrakło biletów na mecz z Widzewem, więc warto teraz pamiętać o zakupie i tym samym zapewnieniu sobie pewnego udziału w hitowych meczach.

Wszystkie karnety można nabywać od poniedziałku do piątku w Sekretariacie Klubu w godzinach pracy biura. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725 25 73.

 

1 Komentarz

  1. kibic12 napisał(a):

    Na mecz Ekstraklasy Arki Gdynia bilety są za 15 zł. Może jednak „zarząd” przemyśli cenę karnetów tym bardziej że w ubiegłym sezonie to było jak pamiętam 100 PLN?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *