Rocznik 2010 na Turnieju Widok Cup w Skierniewicach!

Pokaż wszystko

Rocznik 2010 na Turnieju Widok Cup w Skierniewicach!

W niedzielę 4 września  zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w Festynie Piłkarskim w Skierniewicach zorganizowanym przez miejscowy Widok.

W zawodach uczestniczyło 12 zespołów co pozwoliło na zaprezentowanie się skierniewickiej publiczności ponad 120 młodym zawodnikom. Sześciolatki stworzyły piękne widowisko sportowe, które z trybun obserwowała spora rzesza rodziców i członków ich rodzin. Akademię Piłkarską LV reprezentowały 3 zespoły, które rywalizowały z Widokiem Skierniewice (4 zespoły), Ursusem Warszawa (2 zespoły), Feniksem Łódź, Włókniarzem Zgierz, oraz Akademią Futbolu Widzewa Łódź z Brzezin. Mecze rozgrywane były na trzech boiskach w dwóch grupach „Euro 2012 Polska” oraz „Euro 2016 Francja”. Młodzi piłkarze z Akademii LV zaprezentowali się ze świetnej strony. Dopingowani przez sporą liczbę kibiców zdobywali kolejne gole, oraz popisywali się świetnymi indywidualnymi zagraniami zarówno w ataku jak i w obronie.  Oprócz meczy chłopcy brali udział w przygotowanych specjalnie torach przeszkód, w nagrodę za zaliczenie wszystkich konkurencji uczestnicy otrzymywali pamiątki klubowe. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchary.

Akademię LV reprezentowali:

Arcab Maciej, Galicki Mateusza, Grałek Franciszek, Nabiałek Szymon, Woźniak Tymoteusz, Zaskórski Wiktor, Dawid Piekarski, Górski Igor, Czajkowski Mikołaj, Siudziński Artur, Mąkola Bartłomiej, Tatar Olivier, Andryśkiewicz Karol, Puchowicz Franciszek, Grabowski Jakub, Grudziński Łukasz, Kaczor Oliwier, Krawczyk Jakub, Kruś Natan, Maciejewski Adam, Miniak Maciej, Rybak Filip, Szymańczyk Michał, Ślązak Oliwier, Fabijański Filip, Śmiechowicz Bartłomiej, Matera Alex, Damian Piwowarski, Nataniel Śliwiński, Woźniak Wojciech. 

Trenerami rocznika 2010 są Konrad Wójciak i Magdalena Kapała.

Wielkie brawa chłopaki! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *