Lechia – Włókniarz "Na żywo"

Skład Lechii:

Chachuła – Polit, Karp, Lusek, Dolot – Jaske, Przygodzki, Szymczak, Łysakowski – Nowacki, Udoudo.

Koniec spotkania. Lechia wygrywa z Włókniarzem Zelów 4:3.

90′ – rzut wolny z lewej strony boiska. Szymczak dośrodkowuje w pole karne, Dolot strzela bramkę, lecz sędzia jej nie uznaje odgwizdując faul na bramkarzu.

84′ – mamy również zmiany w naszym zespole. Schodzi Emannuel Udoudo, a w jego miejsce wbiega na boisko Marcin Pogorzała.

84′ – mamy kolejną bramkę w tym spotkaniu. Błąd naszych obrońców, zawodnik Zelowa kieruje piłkę w puste okienko naszej bramki. Aktualny wynik 4:3.

76′ – rzut wolny dla Zelowa, piłka bezpiecznie mija lewy słupek bramki.

73′ – ładny strzał z dystansu piłkarza Zelowa, lecz piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Chachuły.

71′ – kolejny GOOOL dla zespołu Lechii !!! Błąd obrońców Zelowa, Lusek przejmuje piłkę i pokonuje bramkarza przeciwników. Aktualny wynik to 4:2 dla Lechii.

Mamy kolejną zmianę w zespole Lechii. W miejsce Nowackigo na boisko wchodzi Bartłomiej Kawecki.

65′ – GOOOL !!! 3:2 dla Lechii. Szymczak podaje do Króla, ten wykorzystuję okazję i pokonuje bramkarza Włókniarza Zelów.

57′ – Zelów strzela bramkę, lecz na szczęście dla piłkarzy Lechii sędzia odgwizduje spalonego.

55′ – Szymczak pięknie uruchomił Luska z prawej strony boiska, jest on jednak faulowany. lecz sędzia dyktuje rzut rożny.

53′ – fatalne zachowanie naszych obrońców, zawodnik Zelowa znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem próbując go lobować.

52′ – GOOOL !!! Rzut wolny dla Lechii na około 18m przed bramką, do piłki podchodzą Szymczak i Chrzanowski. Ten drugi decyduje się na strzał i mamy bramkę wyrównującą. Aktualny wynik meczu to 2:2

Od początku drugiej części spotkania na boisku gra Daniel Lawerski, który zastąpił na boisku Przygockiego.

Drugą połowę meczu rozpoczynają piłkarze Włókniarza Zelów.

Koniec pierwszej połowy. Lechia przegrywa 2:1

43′ – błąd bramkarza Zelowa, Udoudo przejmuje piłkę, lecz ta minimalnie mija bramkę gości.

35′ – mamy pierwszą zmianę w drużynie Lechii. Za słabo grającego Jeske wchodzi Krzysztof Chrzanowski.

34′ – groźny strzał gości, Chachuła broni.

30′ – ładny silny strzał zawodnika Zelowa za pola karnego, w lewy słupek bramki Chachuły.

27′ – strata piłki w środku pola przez piłkarzy Lechii, opóźnienie Karpia z interwencją wykorzystuje zawodnik Zelowa strzelając kolejnego gola. Aktualny wynik 2:1 dla Włókniarz Zelów.

24′ – dobra akcja prawym skrzydłem piłkarza Zelowa, który niebezpiecznie wbił piłkę w pole karne Lechii. Dobrą interwencją wykazał się Chachuła. Wynik pozostaje bez zmian (1:1).

23′ – rzut wolny dla Lechii z prawej strony boiska. Szymczak dośrodkowuje w pole karne, nasz zawodnik mocno uderza piłkę lecz nie celnie. Gra naszej drużyny z minuty na minutę się poprawia, próbujemy narzucić własne tempo gry przeciwnikom.

17′ – dobra okazja do strzelenia kolejnego gola, lecz Szymczak traci piłkę w polu karnym

13′ – GOOOL !!! Nowacki wywalczył piłkę w środku pola i prostopadłym podaniem odgrywa do Udoudo, ten wycofuje piłkę na 16 metr do Szymczaka, który pokonuje bramkarza gości.

10′ – ponownie w środku pola piłkę traci Jeske, na szczęście Chachuła wybija piłkę poza boisko.

8′ – strata Jeske w środku pola i szybka kontra Włókniarz Zelów. Chachuła bez szans z piłkarzem przeciwnika i mamy pierwszą bramkę dla gości.

4′ – gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie sytuacji do ataku.