Rezerwy Legii pokonane. Utrzymujemy dystans do lidera

Piłkarze Lechii nie odpuszczają w walce o awans do II ligi i wygrywając z Legią II Warszawa dogonili uciekającego lidera. Szansę na przejęcie pierwszego miejsca przed rozpoczęciem zimowej przerwy nie spadaja.

Mecz rozgrywany w Ząbkach rozpoczął się dla naszego zespołu znakomicie. Już w drugiej minucie otworzyliśmy wynik i kontrolowaliśmy całe spotkanie przy głośnym wsparciu kibiców, którzy przyjechali za nami z Tomaszowa Mazowieckiego.

Niestety, kiedy był kwadrans, na tablicy wyników było już 1:1. Na gola Bartłomieja Maćczaka odpowiedział Michał Bajdur. Na szczęście tuż przed przerwą „szczura” zmieścił w siatce Kamil Szymczak. Rywale próbowali zremisować, ale na szczęście im się to nie udało.

Sokół Aleksandrów Łódzki wygrał w tej kolejce 1:0 z Huraganem Morąg. Gola w jednej z ostatnich akcji meczu zdobył Dawid Cempa.